Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok hogy mit akar a pasi tőlem! Szexet nem, eddig még! Megkérdezni nem akarom! Mit tegyek? Hogy vezessem rá erre a dologra?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyunk együtt de előtte is már találkozgattunk. Így is ritkán találkozunk.Nem akarom megkérdezni hogy most mi van mi lesz, mert egyszer megkérdeztem de azt monda az majd alakul.Csak én már szeretem.És az az érdekes nem akart még megfektetni, mármint ez jó, csak ritka az ilyen.
2009. jan. 15. 17:22
 1/2 anonim válasza:
szerintem mindenképp hozzátartozik a párkapcsolathoz a szex és egész kivételes pasid van ha ugy kell rákérdezni nem akartok e lefeküdni.Szerintem kedvesen vezesd elő az egészet h pl:szeretnéd már érezni a bőre illatát és átölelni és szeretnéd ha végre kicsit együtt lennétek végre.
2009. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt nemcsak a sexről van szó, hanem az egész kapcsolatról!Én komolyabban szeretném!Mert keveset találkozunk, nem járunk el sehova, meg ilyenek.
2009. jan. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!