Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 10hónapos a fiam,...

Lassan 10hónapos a fiam, eddig nem evett tápszert, most hogy vezessem be neki, melyik étkezéshez és hány Ml kezdjek?

Figyelt kérdés

most 4x eszik.tízórai ebéd uzsonna vacsora...és sima itatópohárból adhatom?Előre is köszönöm a válaszokat

ja és lehet/kell ízesíteni valamivel?mert pl az íztelen(vaníliás)tejpépet sem eszi meg


2009. aug. 19. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Már ilyenkor ne a tápszert kezd el szerintem.

vegyél neki babatejet,ill,babatejport,és azt add neki.

Miket eszik a babád egyáltalán??

mert ha még nem eszik elég gyümit,stb.akkor tényleg kell neki a tápszer.

2009. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tízóraira gyümölcsöt(alma,banán,barack,szilva....),ebédre húsos főzeléket(pulykás,csirkés)vagy zöldségeset(cukkini,paradicsom...) uzsonnára joghurtot,vacsira tejpépet.

anyatej kiegészítőre gondoltam(vagyis mindenki ezzel nyaggat,hogy ez KELL neki) de nem tudom hogy mikor és mennyit adjak?a babatejet hogy "adagoljam"?

2009. aug. 19. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Amennyit meginna.Nekem a lányom egyszerre egy dl-t szokott.
2009. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,írnál márkanevet?
2009. aug. 19. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn Hipp babatejport vettem neki.Kornak megfelelöt.
2009. aug. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az lemaradt,hogy itt nálunk(Németország) van Aptamil babataj.Azt is finom.Nem tudom,otthon van e??
2009. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!