Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az hogyha 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az hogyha 18 évesen szűz vagyok, barátnőm sem volt még és őrült módon vágyok a sexre? 18/F

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet fantáziálok és nehezen tudom kiverni a fejemből azt hogy mennyire jó lenne ha lenne egy barátnőm és lefeküdnénk egymással. Sokszor van hogy már annak is örülnék hogy vki fogja a kezemet vagy hogy megölel vagy csak ott van velem vki és nem vagyok egyedül ezek a gondolatok után odáig jutok hogy a sexről fantáziálok és nem értem hogy hogy tudja ez ennyire dominálni a gondolataimat. Normális hogy ennyit gondolok a sexre?

2018. márc. 17. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Még valaki megkérdezi esküszöm lefekszem vele😂😂...
2018. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Előző válaszolónak: Kész vagyokxddddd
2018. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#1-es..na hajrá XD


Amúgy kedves kérdező, nem, nem gáz a dolog. Sokan fantáziálnák ám ilyenekről. Tegyél érte hogy valóra váljon ;) Nem egyik pillanatról a másikra fog megtörténni minden. De egyébként meg szerintem semmi baj ezzel hogy ennyit gondolsz a dologra. Annyi, hogy ne ez vezéreljen. Találd meg a szerelmet.

2018. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
#1 Lefekszunk? 😄😄
2018. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves #4es nem...;(
2018. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát kedves #4-es...RIP :P

Egyébként is honnan tudod hogy nem férfiú az illető? xD

2018. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21/N az lemaradt ..😂😂😂
2018. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért maradt le? Miért lényeges az? xD Tán jelentkezőkre vársz? :P xDD

De ha már ilyet játszunk, 19F x'D

2018. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szűznek lenni teljesen normális.

Állandóan a szexre gondolni 14-25 éves kor között teljesen normális.

Amíg nem léptél át a szexuális életbe, addig minden finom testi érintés jó érzéssel tölt el - ez is normális.


Lesz még alkalmad pótolni az állítólagos "lemaradásod", hidd el. Majd az első pár barátnőddel lesznek olyan napok, amikor napi 5-6 szor is csináljátok. Addig meg koncentrálj arra, hogy milyen jövőt építesz magadnak, addig is máson jár az agyad :)

2018. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Najoo ...😂😂 léptem..
2018. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!