Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól ciki szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ciki szerintetek ha valaki szűz?

Figyelt kérdés

Ne írjatok hülyeségeket légyszi!

Személyes tapasztalatot is írhattok

Plusz mellé azt is, hogy ti mikor veszítettétek el.


2018. márc. 13. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki ne azért d*gujon hogy megfeleljen mások elvárásainak vagy hogy ettől legyen menő


Ha tényleg olyan gáz lenne szűznek lenni, max rendelnek egy prostit és el van intézve...de szerintem helyes ha valaki inkább a megfelelőre vár.

szerintem éppen hogy az az égő ha valaki 13-14 évesen csinálja

2018. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem 25-30 között már fura.

Bár ha valaki vallási megfontolásból szűz és a férjével/feleségével szeretné elveszíteni, aki ugyanígy vár, mint ő, akkor ez sem ciki.

Én 17 voltam, de utólag korainak éreztem, bár lehet, hogy csak azért, mert csalódtam abban, akivel történt.

2018. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sosem az, vannak aszexuális emberek is vagy akik várnak az igazira, de nem jön (nem mindenkinek opció az alkalmi kapcsolat). Magánügy.
2018. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21 éves srác vagyok és még mindig szűz vagyok. Eddig csak egy-két kisebb, pár napos vagy maximum hetes kapcsolataim voltak, most viszont egy másabb kapcsolatban van részem, ahol is eleve az udvarlási szakasz volt egy 3-4 hónap és van egy olyan megérzésem, hogy vele a szex is akkor fog eljönni, amikor mi úgy érezzük.

Sosem éreztem ezt cikinek, majd eljön az ideje. Az viszont szerintem rossz, ha valaki rendel magának emiatt egy prostit vagy pedig mindenféle érzelem és kötődés nélkül megy bele a közösülésbe.

2018. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, a mai fiatalok nagyon hamar elveszítik. Ez a ciki, szerintem még olyan sincs, hogy mikor illik elveszíteni a szüzességet. Az a ciki, ha zavar, hogy az vagy, mert az ellen lehet tenni, de akkor se zavarjon, nem ciki.
2018. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Persze, most mindenki itt írja nagyban, hogy nem ciki sosem, de valójában ha megjelenne egy 40 éves szűz nő (vagy férfi), legtöbbjük rögtön elkezdene sugdolózni. Én 25 éves férfi létemre az vagyok. Más dolgokban mélyedtem el. Állatorvosnak tanulok, jelenleg Aisztriában vagyok gyakorlaton. Meglehet, hogy tartalmasabb életem lesz, mint azoknak, akik 14 évesen már elveszítették a szüzességüket.
2018. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és szűz.
2018. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!