Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Na, ez egy felmérés lenne, tök kíváncsi vagyok az eredményre. Kaptunk egy képet egy lányról, és körbe kell kérdeznünk, az embereknek mennyire tetszenek, vagy nem tetszenek.


Na akkor képzeljetek el egy kb 16-17 éves lányt, olyan 160-165cm lehet, ducika, de nagyon jól oszlik rajta el a felesleg (értem úgy hogy a melle nagy, de a dereka vékony,a hasa lapos, a fenék meg szép kerek stb stb. szóval szép homokóra vagy mit tudom én minek mondják, alakja van.) Hosszú derékig érő természetes szőke haj, zöld szem, aranyos pofi, nagy szemüveg


18/F



2018. márc. 21. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Idézd a tanárodnak: addig dugnám, míg az izzadságtól barnának tűnik majd a haja. :p
2018. márc. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Átadom neki! xd
2018. márc. 23. 14:47
 13/15 anonim válasza:
Ha olyan aminek elképzelem simán :D
2018. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na, mivel már van pár vélemény most jön a lényege az egésznek. A véleményetek változatlan maradna akkor is ha azt mondom, ez a lány nem tudja a lábait használni, azaz kerekesszékkel tud csak közlekedni?
2018. márc. 24. 10:27
 15/15 anonim ***** válasza:
aszta micsoda fordulat...
2018. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!