Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik fiút választ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik fiút választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2 fiúval randiztam és mind a 2 elhívott megint, szóval mindkettőnél lenne esélyem. De nem tudom, kit válasszak, mert mindketten nagyon közel állnak a szívemhez, olyan, mintha mindkettejükbe szerelmes lennék. :(

“Egyik” fiu:

Külső: félhosszú, barna haj, barna szem, kellőképp erős testalkat (izmosnak nem mondanám, de nincs felesleg sem rajta, de az átlagnál erősebb a testalkata, értitek), picit rosszfius megjelenés, eleg magas

Belső: kedves, vicces, szarkasztikus, ugyanazokat a zenéket szereti, mint en, kicsit makacs, nem igazán befolyásolható, társasági ember, kicsit hogy is mondjam, “hangos”, nem nagyon tud nyugton maradni, belsore is egy egészen picit rosszfiusnak mondanám

“Masik” fiu:

Külső: szoke haj, mogyoróbarna szem, vekony testalkat, magasságra szerintem ő is eléggé magas, öltözködési stílusa “átlagos”

Belső: felenk, visszahúzódó, kedves, vicces, alapból szomorkás hangulatú, kissé perverz :D, inkább egyedül szeret lenni, picit “benacska”, de tudjatok, olyan aranyos módon, halk szavú, nem nagyon kedveli a nagy társaságot, családcentrikus.

Nos, mint látjátok, a két fiu szöges ellentéte egymásnak, ezért is olyan nehéz választanom. Mindkettovel el tudnám magam képzelni kapcsolatban.

Csajok, ti melyik fiut valasztanatok és miért? (Nyilván nem ez alapján fogom eldönteni, de sokat segítene a válaszotok.) Köszönöm előre is a segítséget!



2018. márc. 27. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#10: Ez akkor sem tisztességes
2018. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, végül (nem tudom, kit erdekel, de azért megírom) az elsővel randiztam tovább, a második fiúval pedig megbeszéltem, hogy “nem ő az igazi”, persze finoman es kedvesen. Megértette, es elfogadta a szitut. A bizonyos “elso” sráccal azóta összejöttünk, szeretjük egymast, jól döntöttem, ugy érzem. Végiggondolva mindent, ő az, akiért teljesen oda vagyok :) mégegyszer köszi a segítséget :)
2018. ápr. 17. 20:48
 13/20 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül nőj fel, mert egy tartós kapcsolathoz elég kevés az, amit írtál.
2018. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 miert ne lenne eleg? Amugy igy tenyleg felszines picit, de mar ezerszer beszeltunk, es pontosan jol tudom, hogy osszeillunk. Hadd tudjam mar en jobban, hogy milyen a kapcsolatunk :’D
2018. ápr. 17. 22:55
 15/20 anonim ***** válasza:

Én tökre örülök, hogy sikerült döntened.

Sok boldogságot nektek! ❤️❤️❤️❤️😉😉😊

2018. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#6 voltam
2018. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sokáig😘

Azt garantálhatom, hogy mellette nem fogsz unatkozni, mert a párom is pont ugyan ilyen és egy kaland az életünk :D

2018. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17: Mitől kaland? Hogy rossz fiús még nem bír csendben maradni? 😁
2018. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi a jókívánságokat :)

Utolsó, ennél nyilván sokkal összetettebb ember, mint amit leírtam, csak megemlítettem par nagyon jellemző tulajdonságot, nem ennyi az egész. Meg a kapcsolatunk elején nyilván sokkal kevésbé ismertem, mint most. A lényeg az, hogy nagyon osszeillunk, en tudom :)

2018. ápr. 26. 17:51
 20/20 anonim válasza:
Na tart még a boldogság ?:D
2018. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!