Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne egy párkapcsolat, ahol a lány idősebb a fiúnál? (lány 16, fiú 14)

Figyelt kérdés

A kölcsönös "vonzalom" megvan, teljesen megértjük egymást és remekül elvagyunk, szinte mindig egy hullámhosszon vagyunk.

Csak azt nem tudom eldönteni, helyes e ez így... :|

Mármint én hiszek a kortalan szerelemben, de nem is tudom...fura ez így. Még nem vagyunk együtt, de alakulóban van, ezzel nincs is semmi baj, de valahogy engem nem hagy a tudat, hogy 2 év van köztünk. Oké, hogy ennyi év semmi ezekkel tisztában vagyok, de akkor is :D

Szerintetek? Tényleg aggodalmaskodnom kéne ezen?

Az a baj, hogy benne megvan az igazi, hiába 14 éves, ahogy megismertem, teljesen más... :c ♥

L



2018. ápr. 1. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést eltekintve, nem kell aggódni, hogy túlságosan érett vagy hozzá...gonoszkodást félre téve:


Nem ez egyáltalán nem gond. Sokat lehet hallani, hogy "a lányok korán érnek" ami igaz, de ezek egyénenként eltérőek (mind fiúknál, mind lányoknál). Ha egy hullámhosszon vagytok, mindenképp megérne egy próbát hisz:

-2 év semmiség (sőt szerintem ebben a korban "visszafelé" könnyebb megoldani, mint, ha idősebb párod lenne)

-ez, hogy a férfinek "kell" idősebbnek lennie, csak egy béna berögződés

-A legnagyobb bajotok csak a külvilág beszólásai lehetnek, de azok akiknek beszélsz a magánéletedről csak nem fognak egy piszkálni

2018. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ezel nincs baj.

Köszönöm :)

Öhm, a külvilág nem tud rólunk semmit, hisz mi csak úgy adjuk elő magunkat, mintha csak barátok lennénk, holott ez már több annál :) Értem, akkor fölösleges ezen rágódnom, köszi!

2018. ápr. 2. 16:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az zavar még, hogy mi lesz vele, amikor betöltöm a 18-at :D Mert ő akkor lesz 16. Esetleg nem-e talál mást, aki egyidős vele, míg én újdonsült felnőttként élek tovább stb. Izé, én képes vagyok rá várni, de attól félek nála más lenne a helyzet. Vagy nem tudom
2018. ápr. 2. 17:00
 4/6 anonim válasza:
Szerintem működhet, nincs vele semmi baj. Nekem van egy olyan pár az ismertségi körömben ahol a fiú 14 a lány 18, de már mindjárt fél éve együtt vannak.
2018. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha betöltöd a 18at semmi sem fog változni:D szép szám, de csak jogilag ér sokat. Majd ha egyetemre mész az más tészta. Mások lesznek a problémáitok, úgy amblokk a mindennapi életetek, de akkor már ő is elég idős lesz ahhoz, hogy ezt megértse, illetve ismerősöket elnézve a vizsgaidőszakon kívül neked több szabadidőd lesz:D

A többi embernek meg előbb utóbb muszáj lesz elmondani, nem tudjátok majd örökké titokban tartani. De mondom: akinek érdemes tudnia róla, az emiatt nem fog titeket elítélni.

2018. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másrészt egy fiatal srácnak azért "menő", ha 18 éves barátnője van, nem fog emiatt dobni. (pláne nem, ha szeret)
2018. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!