Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ezek ellen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ezek ellen az érzések ellen? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Délutánonként megyek/jövök edzésről és folyton látok párokat a parkban vagy bárhol sétálni és elfog az érzés,hogy már nagyon hiányzik nekem is kapcsolat,puszik,csókók,ölelések,séta stb.

Volt már 2 barátnőm is mind a kettő egy éve,az egyik megcsalt a másikkal én szakítottam mert nem tudtam szeretni és nem akartam átverni.

Ugye,szeretnék kapcsolatot de vonakodok is tőle két dolog miatt,az egyik rendben is van a másik furább.

1.Nem vagyok gazdag,igen vannak lányok akik nem a pénzre mennek de akkor is zavarna,ha nem tudnék venni neki valamit karácsonyra vagy ilyesmik.

2.Öö,hát fáj leírni de nincs fürdőszobánk,ami annak köszöhető,hogy a talaj ahova lehetett volna építeni nem jó hozzá,nem tudom miért de amikor meg akartuk csinálni akkor szóltak,hogy valami nem oké vele,ezért nem lehet.

És igen ezt szégyenlem nem kicsit egy lány előtt meg pláne,főleg télen ugye.

Kevés lehetőségem van az ismerkedésre,mert egy nagyon kis városban lakom erdélyben,ahol vannak románok is ugye.

A magyar oldalon látásból mindenkit ismerek kb és vagy le voltam koptatva,vagy nem vagyunk egy szinten az adott lánnyal vagy lányokkal akik tetszenek,ők feljebb vannak azon a társadalmi ranglétrán,ha lehet ezt mondani.

Román oldalon senkit sem ismerek kb+a nyelvel is vannak gondok mert hosszan nem tudnék elbeszélgetni velük+nem is beszélnek nagyon a magyarokkal,személyes tapasztalataim szerint.

Szóval ja eléggé veszett ügye,ezért is akarnám elnyomni magamban ezeket az érzéseket,hogy ne lenne mindig olyan rossz amilyen.

Valakinek valami javaslat?



2018. ápr. 9. 21:14
 1/2 Varga Lilian ***** válasza:
100%
Az anyagi körülmények nem rajtad múlnak. Ne add fel és találni fogsz magadnak találni egy hozzád lélekben illő lányt. Ha igaz szíved van, akkor megkapod az élettől amire vágysz.
2018. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is erdélyi vagyok. És románul én sem tudok😂😂😂
2018. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!