Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért vártok arra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért vártok arra, hogy egy lány kezdeményezzen? Miért nem álltok a sarkatokra, és léptek ti? (akinek nem inge. )

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
#8 hát hogyha Te ekkora tapló vagy, akkor nekem előbb lesz barátom, mint neked barátnőd, pedig állítólag az a baj veled és a 47 kilómmal, hogy túl sok...
2018. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
"pedig állítólag az a baj veled és a 47 kilómmal, hogy túl sok"- magyarul?
2018. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy csak bizonytalanok és nem akarnak rontani a helyzetükön
2018. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Személy szerint azért kezdeményezek nehezebben, mert bele untam abba, ahogy már többen is elmondták előttem, hogy elég alpári stílusban koptattok le minket. A "bocsi de nem jössz be nekem" nincs a listán. Van a "mit képzelsz magadról, ki vagy te" és a "nézz már magadra, hogy gondolod, hogy akárcsak szóba állok veled" tekintet ha egyáltalán rátok nézünk. Nem csak magamra értem. Más pasikat is így kergetnek el akik pedig jóképűnek mondhatóak. Utána pedig összeröhögnek a barátnővel és a fentiekhez hasonló mondatokat említenek.
2018. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én maximum abban az esetben mernék kezdeményezni egy fiúnál, ha egyértelmű jeleket fedeznék fel arra utalóan, hogy szimpatikusnak talál (például többször is találkozik a tekintetünk) és egy kicsit visszahúzódóbb személyről van szó. 17/L
2018. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

Srácok,sok lányhoz oda kell menni,sok lányra kell írni mert úgyis fogtok az időtök miatt,próbálkozni kell,ha nem sikerült ez van,30-nál sem szabad megállni,sőt addig nem míg nem találsz,mert aki akar nem adja fel,az már más dolog hogy ha egy nő mégis oda jön magától,te meg meglepően tekintesz rá mert tetszel esetleg neki,igen jó érzés.

Én például neten találtam meg a párom és ezt úgy mondom hogy élőben is odamentem a lányokhoz,igaz hogy 150 km-re lakik a mostani,de megérte eddig.Most össze fogunk költözni és lakva tudjuk meg milyen.Nagyon nehezen találtam meg őt,azt hiszem ő az aki mellett eltudnám képzelni,de nem kiabálok el semmit,ha nagyon válogatós vagy férfi léttedre mint egy lány akkor is megtudod találni, több mint fél évig kerestem őt,sokkal hamarabb is lehetett volna,de kitartottam.

2018. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15: Ha többször találkozik a tekintetetek, akkor neki kéne odamennie, nem neked. Csak szólok,hogy nehogy a nyuszikra bukj.
2018. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Mádár0218 ***** válasza:
44%

Mert sok próbálkozás után, hiába kezdeményez az ember, és elutasítás a vége akkor megunja, pl én is.

(Átlagos vagyok)


Majd ha találok valakit aki annyira fog érdekelni, hogy lépjek újra megteszem, addig aki akar valamit, jöjjön. (Nem mintha eddig jöttek volna)

2018. ápr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. ápr. 20. 19:20
 20/20 A kérdező kommentje:
Jöhet még:)
2018. ápr. 20. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!