Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzek magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak barátnőt? Mit kell tennem ahhoz, hogy végre nekem is legyen párom?

Figyelt kérdés

Az életem nagyjából jó úton halad a legtöbb téren, ám egy nagy bánatom van: nincs barátnőm/párkapcsolatom. Ez az a dolog ami életem során pont kimaradt, pedig én nem tartom magamat annyira szerencsétlen alaknak. De azt eléggé szomorúan látom, hogy a legtöbb velem egykorú ismerősömnek mind van valakije, akivel pont együtt jár. Továbbá az is elszomorít, hogy akárhol vagyok Bp-n, legyen az tömegközlekedési eszköz, park, pláza vagy bármi más hely, látom sorban h a legtöbb fiatal valakivel együtt ölelkezik, csókolózik és látszik rajtuk h ők milyen boldogok...ilyenkor párszor már volt velem, h (fiú létemre) kicsordult pár könny a szememből, hogy nekem miért nem adatik meg e lehetőség ;( az iskolában is olyan rossz nekem látni, hogy az osztálytársaim legalább 2/3-nak van valakije vagy akár a sulin belül is látok egyeseket egymásba ölelkezni a szünetekben... és éppen ezért vagyok csalódott h nekem adatik meg ez nekem legalább 1x az életemben, pedig nem tartom magam rondának (jó nem vagyok az a tipikus kigyúrt, belőtt hajú, menő szerkókba járó srác, de azért az a lepukkant fajta se vagyok, akitől menekülnének az emberek, olyan teljesen átlagosnak mondom magam).


Lehet h önző vagyok, de én már MINDENKÉPPEN szeretnék valakivel lenni, valami olyan lánnyal, aki okos is meg szép is, de nem az a beképzelt könnyűvérű fajta, mer azoktól rosszul vok. Én bulikba nem járok, mer nem szeretek, max időnként beülök pár haverral meginni egy sört oszt ennyi, de nem is vagyok az a fajta, aki csak úgy utcákon leszólítgatja a nőket.


Éppen ezért, ti mit ajánlotok, hogyan találjam meg leendő páromat?



#Budapest #barárnőszerzés
2016. máj. 19. 18:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Sokan mondták már nekem, h ezen ne görcsöljek annyit mert hogy a szerelem állítólag mindig "magától jön" a legváratlanabb pillanatokban de ez nem tapasztalom.


Még 1 évem van hátra a gimiben, én már csak abban reménykedem h az egyetemen lesz valaki.

2016. máj. 19. 18:22
 2/16 anonim ***** válasza:

Igazuk is van, akik azt mondták/mondják, hogy ne görcsölj ezen. Nem kell ezt túlbonyolítani, kezdj el ismerkedni -akár interneten is, bár ennek nem vagyok nagy híve. Menj el sportolni valahova, ott is tudnál ismerkedni. Vagy amikor csak beültök meginni egy sört, akkor is próbálhatnál szemezgetni egy-egy csajjal.

Ha a suliban nem akarsz, részben megértem, de a kudarcoktól sem kellene túlságosan félned. Azok is ugyanúgy hozzá tartoznak ehhez az egészhez.

Ha vigasztal, nekem sem volt még kapcsolatom, pedig még idősebb is vagyok nálad egy kicsit.

Úgyhogy fel a fejjel, én szurkolok neked! :)

2016. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Tuti recept:

-Legyen sok pénzed

-Legyél humoros

-Legyen sportautód

-Legyél izmos

-Legyen nagy szerszámod

-Legyél magas

-Legyél jóképű

-Legyen hatalmad

-Legyél bunkó, beképzelt


Ha mind illik rád, le sem tudod majd vakarni a nőket.

2016. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igazából én már gondolkodtam a suliban alsóbb osztályból csak féltem h az iskolában lehet h hülyének néznének. Mert tudod a suli az egy zárt közösség, ahol minden hamar kitudódik egymásról és hát az osztályomban nem vagyok a legnépszerűbb alak (nem utálnak, de nem is vagyok a középpontban, általában csak úgy vagyok) és ezért lehet h egyes osztálytársaim gonoszkodásból basztatnának engem.

AMúgy ha elmegyek inni vagy valami jó összejövetelre (pl. esküvő) és ott megtetszik valaki, akkor mit csináljak?

2016. máj. 19. 18:40
 5/16 A kérdező kommentje:
Az első tanácsa jobban tetszik. Nekem a belső sokkal fontosabb, mint a pénz vagy az új autó, ezek max a csitriknél számítanak, de számomra többet ér az, aki nem annyira gazdag, de életben helyén van, mint az ellentettje (mint Berki Krisztián, csak lányban).
2016. máj. 19. 18:46
 6/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem esküvőn meg ilyeneken, amiket írtál simán nyomhatod -csak esküvőn lehetőleg ne rokonnal kezdj. :D

Suliban ez mindig így volt és lesz is. Valaki fingott a földszinten, már a másodikon is tudták, mire felért az illető. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ilyennel ne foglalkozz, hogy megtudja más is.

2016. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És még hol és hogyan érdemes próbálkozni?
2016. máj. 19. 19:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Köjyvtárban, piacon.
2016. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A probléma ismerős. Engem kinevettek és közölték, hogy ha barátot akarok (lány vagyok) akkor kezdjem azzal, hogy kimegyek az emberek közé és még talán beszélgetek is. Megosztom, hátha Neked használ valamit ez a (némiképp gúnyos) tanács. Mindenesetre együttérzek. Meg azt is mondták, hogy ne legyenek túl magasak az elvárásaim.
2017. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is próbálkozom mindenhol, buszon, plázában...

De a szemezés után abba is maradnak ezek a próbálkozások

16/L

2017. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!