Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » HOL szerezzek magamnak barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOL szerezzek magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Először is nem a "hogyan"-al van baj, hanem azzal, hogy hol. Pécsen lakom, 15 éves vagyok. Nincsenek lány ismerőseim max. volt osztálytársak. Nem járok szórakozóhelyekre. Hol tudnék ismerkedni? Ha megismernék egy lányt utána menne már minden, csak nem tudom hol ismerjem meg.

2016. máj. 2. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
ebay-ről, csak 60 nap is lehet mire megjöm, de az már mellékes.
2016. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el szórakozóhelyekre,házikbulikba stb..Vagy ismerkedj lányokkal.
2016. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Itt is ismerkedhetsz:)
2016. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is itt ismerkedtem meg barátnőmmel egy hónapja:D de egyébként tényleg szórakozóhely, vagy házibulikban könnyen lehet:)
2016. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem járok szórakozóhelyekre. "


Hat jarj. Neten eleg bajos.

2016. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Járnék szívesen, csak nincsenek olyan barátaim, akikkel tudnék menni. Itt hogyan ismerkedtetek? :D
2016. máj. 3. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyedül is elmehetsz egy buliba,nem kell feltétlen társaság,főleg akikkel nem érzed jól magad.És amúgy keresel hasonló témákban kérdéseket aztán ráírsz a lányra,vagy kiírod kérdésbe.LOL ez a tehetetlenség.
2016. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!