Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálkozzak az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak az egyik lány osztálytársamnál?

Figyelt kérdés

Most vagyok elsőéves egyetemista. Van egy lány, akivel minden órám közös. Szeptemberben még nem jött be, de azóta beszéltem vele egy kicsit és folyton látom, hogy milyen kedves, aranyos, okos és egyre jobban kezdem megkedvelni. Nem láttam semmi jelét annak, hogy lenne valakije. De viszont rengeteget van egy pár fiú osztálytársunkkal, ez nem tudom, hogy jót vagy rosszat jelent. De az igaz, hogy rajta kívűl csak 1-2 lány van a szakon.


Hogyan tudnék lassan közeledni felé és kideríteni, hogy van-e esélyem nála?


2018. ápr. 15. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szép napot!

Először is tudd meg, hogy azok a fiúk akikkel beszélget azok kik. Mert ha régi barátok, akkor lehet az; hogx valamelyikbe szerelmes. Ha fiúk szoktak vele elkezdeni beszélgetni, az azt jelenti, hogy ő nem szerelmes egyikbe se. Vagy legalávbis nem mutatja ki.

Ha beszélgetést ő kezdi el, akkor az az szerelem miatt is lehet. Ha keresztneveden is szólít,akkor az közeledést jelent. Ha nehezen néz a szemedbe, vagy folyton a szemedbe néz valószínűleg az is a szerelem miatt van. Próbáld elkérni a telefonszámát.

A lényeg, hogy szép lassan hódítsd meg a szívét.

Sok sikert barátom!!!

Drukkolok!!!

2018. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!