Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a baràtom😭😭😭...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a baràtom😭😭😭 és én nagyon szerettem. Valami tanács?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szakított?
2018. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Engem is érdekel hogy mi volt a szakítás oka. Bár ha te nagyon szeretted és ki is mutattad akkor valószínűleg elég szemét volt veled, azaz nem értem miért szeretted.


A tanács hogy ne zárkózz be, ne szomorkodj túl sokat, valamennyit úgyis fogsz..de járj emberek közé, de ne ugorj bele valami hirtelen kapcsolatba, csak mert pótolni akarod és elkeseredett vagy. Adj időt magadnak.

2018. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne járj emberek közé. Én utálom az embereket megbízhatatlanok. Közelembe se jöjjenek.
2018. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3# attól még hogy te beteg vagy, nem kell másokat is erre bíztatni. Csak ki kell szűrni a gyökereket
2018. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha szakított veled, ő kevésbé szeretett

sok mindent nem tehetsz

2018. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elvileg az volt a baja hogy keveset találkoztunk.. de nem én tehetek róla mert mindig neki volt rossz
2018. máj. 16. 13:48
 7/9 A kérdező kommentje:
És hogy ő csak jót akar nekem.. ezért szakított
2018. máj. 16. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Ehh pont ezt csinálta nemrég a "barátom" (most már exem)... Nem akart megbántani, de sikerült neki eléggé.

Általában van ezek mögött más is, minthogy nem ér rá találkozni. Ha igazán szeretett volna, akkor talált volna rá időt. Tudom, hogy ezt nehéz elfogadni, és tagadni próbálod magadban, de én is ezt csináltam...és hidd el, ha beletörődsz és továbblépsz, akkor egy idő után rájössz, hogy sokkal jobbat is találsz majd nála.

Én egy-két napig teljesen depressziós voltam, aztán lenyugodtam, próbáltam másra koncentrálni, minél többet lógni a barátnőimmel, családommal, hogy ne erre koncentráljak.

Még mindig szomorú leszek néha, de már lényegesen jobb mint volt.


Kitartást!!😘


16l

2018. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyenge szánalmas lekoptatós duma. Örülj hogy vége van. Ha vele maradtál volna az se lett volna jobb.
2018. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!