Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Másfél éve vagyunk egyutt....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyunk egyutt. Eddig sem volt nagyon beszédes a barátom, de mostanában már csak én hozok fel témákat. Valamilyen tanács?

Figyelt kérdés

esténként rám ír Facebookon hogy mit csinálok, de ezen kívul semmit sem mond/kérdez, mindig én szoktam felhozni a témát.ha egyedul vagyunk egy szobában és én nem hozok fel témát, akkor csak csendben ulunk, nem is szólunk egymáshoz. ha buszon utazunk haza, átolel a fél kezével, de kifelé bámul az ablakon, és nem szól hozzám. nem tudom eldonteni hogy velem miért nem tud beszélgetni, mikor elég hangos fajta, csak ha velem van, egyszeruen megnémul. már szóba hoztam, és annyit mondott, hogy nem tud nekem mit mondani.jó lenne ha azért o is ugymond igyekezne, mert igy ugy erzem, hogy nem szivesen beszélget velem. eddig nem annyira zavart, de már egyre jobban.

két hónap múlva: 17/l a barátom pedig 18/f



2017. jún. 1. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy neki a béke és a megnyugvás. Én is szeretek nyugiban lenni sokszor a párommal.
2017. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet valami lelki gondja van, próbáld megbeszélni vele, mert ha ez így megy tovább annak nem lesz jó vége.
2017. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt a párom. Vannak ilyen emberek, el kell fogadni. Viszont nagyon kellemes volt mikor egy fárasztó nap után nem csipogott marhaságokat meg problémákat a fülembe. Sok előnye van az ilyen barátnak. Becsüld meg.
2019. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!