Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a páromat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromat zavarja a hobbim? Csak szimpla barkácsolásról van szó.

Figyelt kérdés

Én 22/F, Ő 19/N.

Összeköltöztünk, együtt élünk három hete. Pontosabban Ő költözött hozzám.

A helyzet az hogy én szeretek mókolni, barkácsolni. Szoktam különféle dolgokat csinálni, kitalálni, videók alapján megcsinálni ezt-azt. Példa: bluetoothos füles, bluetoothos hangszóró, sokkoló, kisméretű szivattyú (épp ezt csináltam ma, kis szobai szökőkutat akarok csinálni), házikészítésű lézer, stb.. Ezt tanultam, imádom csinálni. Ameddig nem laktunk együtt munka után ráértem, ugyanis csak hétvégén találkoztunk és akkor csak vele foglalkoztam.

Most hogy ideköltözött, minden szép és jó, csak hétközben munka után délutánonként, nem is foglalkozok ilyenekkel, csak vele..így gondoltam hogy hétvégén rászánhatok egy pár órát..de Őt ez zavarja.

Nem szól bele, nem szólja le amit csinálok, sokszor még jó ötletnek is tartsa. Neki is csináltam már egy fonott szívecskét ledekkel, nagyon tetszik neki..csupán mondja hogy addig sem vele foglalkozok, meg hogy elpazaroltam x órát erre.

Mit tegyek ? Csak szeretném folytatni a hobbim mellette, ezért is csak hétvégén csinálom, hogy a hétköznapokban azt a szabad pár órát együtt töltsük.

Köszönöm!


2018. máj. 19. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát értesd meg vele, hogy nem vette át a parancsnokságot csak azért, mert oda költözött. Meg ne higge azt hogy bárki egész életében csak vele fog foglalkozni.
2018. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy a fejedre nőljön, akkor még most húzd meg a határaidat.
2018. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Jogod van hozzá, hogy szórakozz, kikapcsolódj, csináld néhány órát naponta amit szeretsz! Másodszor ha ez valakinek nem tetszik akkor az illető önző, és soha nem lsz boldog kapcsolatod vele. Egy idő után az idegeidre megy majd vagy pedig papucs leszel, és lemondasz mindenről amit szeretsz. És egy nyámnyila, férfinak nem nevezhető valamiként élsz.

Úgyhogy most itt a lehetőség, állj ki magadért és szépen közöld a pároddal hogy neked igen is jár az a pár óra kikapcsolódás hétvégén!

2018. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van a hobbidhoz. Ő sokat akar, nem tiszteli ,amit csinálsz.

Az én egyik volt barátnőm a közös főzés alkalmával is azt mondta, nem foglalkozok vele eleget, pedig együtt cináltuk, gondolom nem mondtam neki percenként,hogy szeretlek, ez volt a problémája, ne hagyd, hogy idáig fajuljon, mert ez már kóros lesz.

2018. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akar a baratnod, akar nem, senkinek nincs joga beleszolni a szabadidos elfoglaltsagodba.
2018. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!