Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet egy lány megszólít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet egy lány megszólítására aki megtetszett vagy más lányokéra?

Figyelt kérdés

Majdnem minden vasárnap láttam egy lányt délután a parkba kutyát sétáltatni,Bichonja van,szóval egyértelműen a kicsi cuki kutyák szereti.

Közösen unokahúgommal nekünk is van 2 kutyánk egy másfél éves keverék és egy 1 éves törpe tacskót,az első közepes méretü utóbbi ugye kicsi és arra gondoltam,hogy elvinném sétálni..ha meglátnám a lányt elmennék arra,hátha a kutyák haverkodnának és megtudnám szólítani könnyebben..esetleg más lányokat akik megsímogatnák a kutyát.

A pici gond csak Az,hogy nekem kevés időm van a kutyákra,nem sokat vagyok otthon és akkor is,örülök ha tudok pihenni kicsit,néha kimegyek játszani a keverékkel mert a tacskó az eltávolodott tőlem és fut tőlem el,pedig sose bántottam sőt rá se szóltam,unokahúgomat viszont imádja de őt nem vinném magammal,ha véletlen sikerülne összefutni a lánnyal azt szeretném ha csak ketten lennénk.

Veszett ügy szerintetek vagy egy próbát megér?



2018. ápr. 29. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hátha!
2018. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először légy jóba a kutyával, és úgy próbáld meg. Plusz a lánynak, ne azt mond h "imádod a kutyákat, egész nap vele játszol" hanem az igazat.
2018. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát,az nehéz lesz,ma locsoltam a kertben és nem vettem észre,hogy kint fekszik a virág közt ő is és a hideg vízzel pont lelocsoltam szegényt,de nem akartam...

+Ma próbáltam a házunk előtt sétáltatni de megállt nézett engem kicsit,amikor elindult,mentem utána rám nézett és lefeküdt,szóval ja.

Ez bukta :D

2018. ápr. 29. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapszabály :

1.Sose kezdek szegről-végről ismerőssel. Miért ? Mert ha bukott a dolog, akkor utána nem kellemes senkinek :-)

2. Ha szeretnéd a lányt : Oda kell menni hozzá a következő szöveggel : Bocsi hogy zavarlak, de őszinte leszek, őrülten vonzó vagy számomra, kaphatnánk e alkalmat arra, hogy kicsit közelebbről megismerjük egymást ? és vársz mit reagál.


Ha jó vagy nála, akkor úgyis azt mondja, ok-

Ha nem akkor azt is megmondja, nyugi. És ez így az egyértelmű, nem kell áltatnod magad, meg filózni heteken át, minek. És ha elküld, akkor sincs semmi, majd jöhet a következő lány ezzel a szöveggel.

Hidd el a 10.-nél már lepereg az elküldés, de legalább nem filózol, meg hülyíted magadat.

2018. ápr. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,van szövegem amivel oda mehetek lányokhoz,gyakran be is jön,rengeteg számom/facebook elérhetőségem van már.De nem tudom ehhez a lányhoz másképp szerettem volna odamenni mint a többihez,de bukta sajna:))
2018. ápr. 30. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!