Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket fogdostak már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket fogdostak már meg idegenek?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol történt? Hány évesek voltatok? Hogy reagáltatok rá utána?

2018. máj. 21. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Igen, 4-6oson, kb 16 voltam.

Egy kisebbségi srác mászkált a villamoson, osztotta az észt mindenkinek, meg hát na, látszott rajta, hogy hova tartozik.

Letaperolt, hangosan rászóltam, hogy ezt nem kéne. A mellettem lévő "felnőtt férfiak" simán csak bámultak, segíteni eszükbe sem jutott. Aztán a srác megint belemarkolt a fenekembe, kapott könyökkel egy gyomorszájast, majd leszálltam, és megvártam a következő villamost.

:D

2018. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Engem igen, iszonyú tömeg volt a buszon, és beszorultam igy a falhoz, egy centit arrébb menni nem tudtam, az egyik csávó (ráadásul büdös, izzadt, kövér és öreg, aki ránézésre is gusztustalan, ápolatlan) elkezdett fogdosni, ,,simogatni'', és hozzám is dörgölőzöt, khm, úgy, na az volt a legszörnyűbb és meg moccani sem bírtam és még kicsi voltam és béna nem kezdtem el kiabálni, hogy hagyjon békén... Nyár volt ráadásul, szóval shortban meg spagetti pántos pólóban voltam, az úgy még jobb... :/

Nagyon rossz élmény volt, de mégis én szégyelltem magam utána és senkinek nem mertem elmondani, csak hazamentem és egy órát álltam a zuhany alatt. Sokáig magamat hibáztattam, hogy biztos túl kihívó voltam, meg, hogy biztos félreértettem... (Nem tudom, hogy lehet ,,félreérteni'' egy erekciót)

Amikor leszálltam tök rosszul voltam, konkrétan majdnem hánytam, meg később is rosszul voltam, ha csak rá gondoltam.

Mostmár tuti behúznék egyet egy ilyen embernek, vagy valami, nem hagynám magam, de akkor még csak 15 voltam...

Meg utána olvastam, hogy sokszor magukat okolják ilyenkor a lányok, de mostmár tudom, hogy ez tök hülyeség, még ha csak bugyiban és melltartóban utaztam volna, az sem jogosított volna fel egy vadidegent, hogy egy 15 évest molesztáljon.


19/L

2018. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Én villamoson láttam hasonlót, elszórtan ültünk, én az egyik végében , egy csaj a másik végében. Hajnal volt 4-5

Fiatal voltam , épp munkába mentem .

Egy idősebb cigány részeg f-a-sz beszélgetett a csajjal meg mellé ült. Meg simogatta a combját.

Legalább 8-10 en voltunk a villamoson csávók , szerintem én voltam a legfiatalabb....

És senki semmit nem tett volna :/

A csaj arcán látszott a kétségbe esés ... :/

Mikor leszállt a cigány, majdnem elbőgte magát a csaj, csak folyt a könnye .

Amíg teljesen megértek :/


És itt kérdem én, hogy idősebbek, mi az istentől félnek ?

Félnek egy nyomorék kis szardarabtól ? 8 an ???

Viccc .... Igazi papirkutyák az emberek :/

Utólag nagyon sajnáltam és utáltam magam, hogy én nem mentem oda :/

Lehet akkor még 17 évesen , szarrá lettem volna verve , de legalább megtettem volna ami tőlem telt :/

2018. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
13 éves voltam mikor az utcán egy olyan 17-8 év közüli fiú belemarkolt a fenekembe. Nagyon megijedtem és utána kiabáltam valamit, de már nem emlékszek hogy mit. Majdnem sírva fakadtam, potyogtak a könnyeim. Ezután az eset után kb 2 évig féltem egyedül menni az utcán.
2018. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
16 éves vagyok, Rómában buszoztunk, de annyi ember volt hogy meg se lehetett mozdulni egyáltalán. Egy kapaszkodó előtt álltam, mögöttem egy kb 20 éves srác, és így mellettem kinyújtva a karját ugyanott kapaszkodott. Először még csak mikor fékezett a busz “nekem dőlt” hátulról, de bocsánatot kért nem is nagyon foglalkoztam vele, aztán így a kezét rárakta az én kezemre, nem mondtam semmit csak arréb húztam a kezem de ezt játszottuk vagy 10 percig😂 aztán már teljesen nekem dőlt, meg olaszul magyarázott mondtam neki hogy angolul mondja mert nem tudok olaszul, ő meg angolul nem tudott mindegy😂 aztan belemarkolt a fenekembe, én meg levettem a kezét, aztán azzal már nem is próbálkozott. A kezemet ugyanúgy piszkálta, de nem mertem csinálni inkább semmit. A legjobb hogy egy idős bácsi mindezt végig nézte, mégis rám nézett úgy mint valami rossz ribizlire
2018. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lány vagyok és sajnos igen.


16F

2018. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!