Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi beszélgetés után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi beszélgetés után érdemes elhvíni randira?

Figyelt kérdés

Először is nem azért írok ilyenkor mert nincs életem,hanem mert megébredtem és nem.tudtam vissza aludni és eszembe jutott ez.

Szóval van egy lány,facebookon bejelöltem hétfőn írtam neki,hogy van-e esélyem megismerni őt,mondta hogy természetesen van de rossz pillanatban mert tanulnia kell ezért át tettük másnapra vagyis keddre.

Tegnap beszéltem vele,nagyon szimpatikus,sok dologban hasonlítunk,van közös hobbink és amikor léptem akkor mondta,hogy örül annak,hogy picit megismerhetett és profin eltereltem a gondolatait a rosszul létről.

Szóval csak nem lehetett annyira rossz beszélgetni velem de személyesen is szeretnék,hogy lássa érdekel engem és szeretnék többet is mert tetszik nekem.

Hány nap beszélgetés után érdemes felhozni,hogy talalkoznunk kéne? 17/F



2018. máj. 30. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2018. máj. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt érezned kell.
2018. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire bensőséges kapcsolat köztetek. Van (mint pl az általad említett lány), hogy egy-két nap alatt nagyon jó kapcsolatot alakítotok ki, mert van közös hang, és van, hogy hetek kellenek, mire megkapjátok a közös hangot már ha megkapjátok. Szóval nincs ilyen időhöz kötve, hogy 3 nap után kötelező a találkozó.
2018. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lánytól függ, ha tesz célzásokat nyugodtan minél hamarabb akár hétvégén. Én általában 1-2 hét után szoktam mivel nem mindennap tudok érdemben ráírni.
2018. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!