Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, de nem tudom mit tegyek hogy meghódítsam? Többi lent

Figyelt kérdés

Ez a lány a legjobb lánybarátom. Ő 15 éves, én 14, mindketten idéb megyünk középsuliba. Nem rég vallotta be hogy ő is szerelmes belém már több hónapja... De ezt sejtettem, mivel van mikor furán viselkedik. De még hozzá mondta, hogy még maga sem tudja mit akar. Mivel ott a suli amiatt nem annyira lenne jó, mert ha kiderülne hogy együtt lennénk, csak szekálnának minket, és ezt nem birná. Emellett őt nagyon szeretem, minden hibájával együtt, és ezt tudja is. De mégsem vagyunk együtt. Eleve nem akar sok esélyt adni mert fél a csalódástól, és ez csak megnehezíti a dolgom abban, hogy sikerüljön meghódítani, kimondatni vele az Igent. Tippek, hogy mit tehetnék?


Éntőlem szekálhattok a korom miatt is hogy mit akarok ennyi idősen kapcsolatot, de nem én tehetek róla, nem én irányítom az érzéseim. Normális válaszokat kérek, jöhet hideg-meleg.


2018. máj. 13. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
:(
2018. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért szekálnának mert együtt vagytok? Milyen szánalmas suliba jártok? Benned meg lehetne annyi tökösség hogy felvállalod igy is
2018. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok, és még tanuljátok ezt az egészet. Tehát szerintem mindketten mindent jól csináltok! :-) Adni kell időt magatoknak. Legyél vele, ne légy türelmetlen, érezzétek jól magatokat, és majd alakul. 45f
2018. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem pont hogy nem zavarna, nem foglalkoznék velük, leginkább a lányt zavarná, hiába mondom neki "egyszer úgyis meg fogják unni". Ami a sulit illeti, tényleg egy szánalmas suli, nem adnak senkinek magánéletet.
2018. máj. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!