Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek találkozzak vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak vele akkor is, ha szinte biztosra veszem, hogy részemről nem fog kialakulni több barátságnál?

Figyelt kérdés
Van egy velem egyidős fiú, akivel kb. másfél éve ismerkedtünk meg interneten. Ennyi idő alatt azért elég sok mindent meg tudtunk egymásról. Kissé meg is lep, hogy őt például egyáltalán nem zavarja az introvertáltságom és az sem, hogy sokszor annyira önállótlan és életképtelen vagyok. Többször is, elég egyértelműen éreztette velem, utalt rá, hogy tetszem neki. Már tavaly nyáron is felvetette az ötletet, hogy mi lenne, ha megismernénk egymást személyesen is. Én viszont akkor még nem bíztam benne annyira, hogy ezt bevállaljam. Most viszont úgy érzem, egy szimpla baráti találkozásban benne lennék, mivel valószínűleg a nyaram nagy részét itthon, barátok nélkül fogom eltölteni. Viszont vannak kétségeim a dolgot illetően. Atttól félek, hogy lesznek majd kínos pillanatok, amikor esetleg bepróbálkozik vagy mondjuk rákérdez, hogy akkor most mi is van közöttünk... Én tényleg nem szeretném megbántani őt és egy időre elvenni a kedvét a lányoktól, mert egyébként kedvelem őt, de valamiért ennyi idő után sem alakultak ki érzéseim iránta, még a hanghívást követően sem. Ti hogyan vélekedtek erről a helyzetről? Megéri találkoznom vele úgy is, ha szörnyen nagy csalódást okozok?

2018. jún. 3. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatnád előre felkészíteni őt, hogy ne randiról lesz szó hanem egy BARÁTI találkáról. Ebből a mondadtból például máris leszűrhető hogy nem szeretnél többet barátságnál. Ezek után pedig már csak rajta áll hogy hogyan dolgozza fel a dolgokat. Nem te okozol csalódást, ő képzel bele túl sokat.
2018. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából tudja, hogy én csak barátként tekintek rá, de biztosan reménykedne benne, hogy megváltoznak az érzéseim iránta... :/ Látszik rajta, hogy nagyon szeretne megismerni.
2018. jún. 3. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Majd talál mást. Ha egy embernél ennyire leragad, aki ráadásul közölte vele hogy nem lesz semmi több barátságnál..hát ezzel nem lehet sokat tenni. :/
2018. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem mondom azt, hogy csináld amit most mondok, de én ezt csinálnám a helyedben. Ugyan ez volt velem is, csak a lány hitegetett közben, majd benyögte azt hogy nem akar semmit. Egy hónapja történt, de még mindig fáj. Értesd meg vele, hogy nem akarsz semmit, ha nem érti meg szakítsd meg vele a kapcsolatot...
2018. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele, hogy csakis baráti szinten...meglehet, hogy ő tovább fog reménykedni, hogy esetleg idővel megváltoznak az érzéseid, de ha tisztázod vele előre és nem viselkedsz félreérthetően, akkor a lelkiismereted tiszta marad és nem szólhat semmit
2018. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megbeszélem vele. :)
2018. jún. 4. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!