Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti megengednétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti megengednétek, hogy a lányotok a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
A 17 éves lányom ott akar aludni a 19 éves barátjánál. Másfél hónapja vannak együtt, ez lenne az első ilyen, hogy a fiúnál aludna. Szerintetek megengedjem neki? Biztos hogy lefekszenek egymással? Vagy már engedjem neki, elég nagy hozzá?

2018. jún. 9. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért kell tabletta (is), mert a barátnőim mindegyikénél (akikkel megtárgyaljuk a szex témát is) volt már olyan, hogy valahogy a gumival való védekezés ellenére, mégiscsak időnként becsúszott gumi nélkül is a fa.z...
2018. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Zs. Mester válasza:

Figyelj... a lányod 17 éves. Teljesen normális, hogy le akar feküdni valakivel. Nyílván ha olyan intim helyzet áll fent, nem csak alvás lesz ebben biztos lehetsz.

Ha nem engeded meg neki, akkor a lányodék a bokorban fogják csinálni = esetleges terhesség, fertőzés.

Dönthetsz: vagy becsukod a szemed és úgy fogják csinálni, vagy kinyitod és megpróbálsz neki segíteni, elmagyarázod, hogy mit hogy kéne csinálni, hogy ne legyen baj.

2018. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Engem 16 évesen 3 hónap után elengedtek a 17 éves barátomhoz. (Másik városba, szükséges volt az ott alvás, előtte ő is aludt már nálunk, először 1 hónap után.) 7 hónap után feküdtünk le először, én akkor éreztem magam "elég nagynak hozzá".

Ettől függetlenül valószínűbb, hogy ők nem fognak ennyit várni, de ha le is fekszenek sincsen semmi, elég nagy hozzá. Egy óvszer, és némi "nem muszáj semmi, amit nem mindketten szeretnétek jellegű" beszélgetés után nyugodtan elengedheted.

2018. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. Még nem beszélgettem vele erről, de előtte mindenképp beszélek vele, csak nem tudom hogyan. Amikor én voltam ekkora a szüleim nem beszéltek velem erről, így mindent magamtól kellett megtanulnom. Nem akarom hogy úgy érezze, hogy kioktatom és meg akarom mondani neki hogy mit csináljon, hanem úgy érezze, hogy tanácsot adok neki és segíteni szeretnék. Ebben tudnátok segíteni?
2018. jún. 11. 19:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha másfél hónapja vannak együtt és ez az első alkalom, akkor nem kell nagyon aggódni, de azért fél szemmel érdemes ügyelni rájuk.
2018. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
beszélgettem vele, és adtam neki egy csomag gumit, biztos ami biztos
2018. jún. 12. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!