Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel lehet probléma? Vagy ti szoktatok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Két hete msszti közben arra megyek el, hogy elképzelem a barátomat amikor kézenfogva bevezet a szobámba és aztán az aktust és azt is lépésről lépésre. Attól félek, hogy hatalmas csalódás lesz majd az együtt létünk emiatt a képzelgés miatt. A másik problémám pedig az, hogy ő ezt nem tudja, hogy rá gondolok közben, viszont én igen emiatt mindig elvörösödöm ahányszor látom, pedig ez elvileg természetes, nem?

Mégis szégyellem, bevallani ilyet pedig nem merek. És tanácstalan vagyok, hogyan leplezzem.



2018. jún. 16. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt most abbol ertem, hogy jelenleg van barátod, és rendszeresen masztizol mellette, úgy hogy ő még nem tudja?
2018. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hanyagold a masztit es helyette szexelj vele. omg
2018. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Én is a kiszemeltemre gondolok maszti közben, szerintem semmi baj nincs ezzel :)
2018. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most mi ebben a szégyellnivaló? Ő is szeret téged, meg te is őt. Egyébként nem kell feltétlenül bevallanod, ha nem akarod. Szíved joga. Amúgy akit szeretek és pasi azelőtt pajzán gondolatok nélkül is elvörösödök, úgyhogy tök mindegy. :)
2018. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!