Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Hogyha egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyha egy srác nagyon vonzó számotokra, de a testvére taszító, akkor változtat valamin? Tehát az első srác már lehet, hogy nem is annyira vonzó? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval hogyha van egy srác, intelligens, okos, ápolt, jóképű, magabiztos és tetszik nektek, de nagyon, viszont van egy tök ellentét öccse, aki igénytelen, nem annyira okos és nem is annyira néz ki jól, akkor az változtat azon, hogy az első srác tetszik nektek? Szóval ha a testvére már nem annyira jó pali, akkor már Ő sem vagy pedig teljesen tökmindegy, hogy milyen a testvére, mert Ő a lényeg?

15-17 éves lányok véleményére vagyok kíváncsi.

Kérlek ne a logikus gondolatmenetet írjátok le, hanem éljétek bele magatokat a dologba és képzeljétek el ezt az egészet. Esetleg ha van aki nagyon tetszik srác, akkor képzeljétek el, hogy van egy visszataszító testvére. Hogyan viszonyultok akkor az első sráchoz?

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2018. jún. 17. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 vagyok megint, remélem megbocsátod, hogy 26 vagyok
2018. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval semmin sem változtat, hogy milyen egy srác testvére(vagy bármelyik családtagja), ha Ő külsőre és belsőre is tetszik nektek?
2018. jún. 17. 19:21
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért számitana? Nem az öccsével, apjával, anyjával, kutyájával akarok lenni hanem a fiúval.
2018. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!