Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ezzel a sráccal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés
Edzésre járok egy fiúval , aki az elején tök érdeklődő volt, ott volt velem, megérintett és ha rá néztem mindig mosolyogott. Egy ideig írt is Facebookon. Minden reggel majdnem megkérdezte, hogy hogy aludtam és érdeklődött. Múlt héten mondta edzésen, hogy randizhatnánk én azt feleltem lehet róla szó csak egy pár napig volt minden nap programom. Ez azóta se jött fel de ma reggel már csak nem is írt rám és volt még egy két nap amikor szintén nem keresett na meg edzésen is olyan mintha kissé kerülne. Az igazság az hogy nekem ő tetszik, de én ezt az egészet nem értem, hogy most mi van. Kérlek segítsetek!! 16/l a fiú 16 éves szintén
2018. jún. 18. 21:59
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Lehet csak hirtelen fellángolásból szerelmes lett beléd, de elmúlt, vagy azt hiszi te nem foglalkozol vele, ezért próbál elfelejteni.
2018. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Gerillo válasza:
Fuhh ha most engem egy lány elhívna vagyis az a lány aki tetszik akkot futnák😂😂
2018. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!