Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitas utan ezt bunkosag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan ezt bunkosag kiirni?

Figyelt kérdés
Kiirtam instara hogy I'm happy free and natural
2018. jún. 29. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
küld el a posztot, megnézem milyen ideálba
2018. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah. Nem poszt csak kiirtam bemutatkozos reszbe
2018. jún. 29. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%
Nektek már csak erről szól az élet igaz? Az insta meg a fész. Gratulálok. Selejtes generáció.
2018. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

És ezt a gyk-n szánja oltásnak 😂


Amúgy szerintem nem vészes, de egy kicsit bunkóság.

2018. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs ezzel. Miért lenne? Nem szó szerint írtad ki, hogy szingli vagy. 😉
2018. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem te vagy a szenvedő fél.
2018. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bunkosag, szimplan gaz. Nem muszaj tudatni az egesz vilaggal, hogy szakitottatok es mennyire jol vagy miatta. Magyarul szerintem nem kene mindenegyes fingast kitenni netre. SZERINTEM. Mindenesetre nem bunkosag egyaltalan.
2018. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!