Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én próbálom levegőnek nézni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én próbálom levegőnek nézni az exem, de ő miért bunkózik velem?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal régen, aminek az lett a vége, hogy “elhidegültünk”, így közös megegyezés alapján vége lett. Ekkor mindketten elmentünk a másik mellett, éltük a saját életünk. Rá pár hónapra ő összejött egy barátnőmmel(!) de ezt eltűrtem, semmi közöm hozzá stb. Már nem járnak de a csaj mondta, hogy lekhurvázott engem, meg mondta a csajnak hogy “milyen csicska” vagyok, stb. Ezek után megint csend. Már lassan másfél év eltelt, és én pár napja összejöttem valakivel. És az exem mindig ha meglát minket (pl csak hogy egymás mellett állunk a barátommal) már összeröhög a haverjaival, meg hallottam hogy mikor elsétáltunk mellette mondta, hogy “Ú, a nagy szerelmesek..” meg “Dúl a láv...”

Most mondjátok meg, én mit csináltam hogy így ki legyen akadva? Én nem mondtam nekik semmit mikor együtt voltak azzal a csajjal, most milyen jogon pofázik nekem? 17l



2018. márc. 28. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pofázik? Hát szerelmes vagy nem? :D


Engedd el a füled mellett és nézd továbbra is levegőnek. Aztán kész.

2018. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen szerelmes vagyok, de a barátomba, nem az exembe. És ő (exem) beszél folyton ha elmegyünk a barátommal mellette, nem fordítva...kicsit bonyolultan fogalmazok, bocsi😅


De köszi, azt hiszem az lesz a legjobb...

2018. márc. 28. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat eleg egyertelmu...Nem vagy neki kozombos meg mindig..Es ezt ilyen gyerekesen csinalja..Mivel meg gyerek is!A baratnoddel truccbol jott ossze, h teged idegesitsen, abbol meg infokat csikarjon ki..Amugy jo kis baratno..Mar ne is haragudj..Megha nem is erdekelt teged, h osszejottek, ez akkorsem baratnohoz melto viselkedes...Nekem ilyen baratno nem is kellene..Mert az ilyen siman ra menne a mostani parodra is..Az exeddel meg probalj 4szemkozt ertelmesen beszelni, es mond neki, hogy ennek semmi ertelme igy.
2018. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a velemenyem mint a #3-as nak. Vagy csak éppen te lettél a vicc tárgya a szemében. Ne foglalkozz vele nem éri meg
2018. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!