Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudok dönteni, hogy folytas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok dönteni, hogy folytassam-e ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

18(nemsokára 19) éves fiú vagyok,van egy barátnőm 16 éves.

Elég érdekes személyiség,aztmondja,hogy ő nem romantikus,meg őt idegesiti ha messengerem irom neki hogy szeretem,mert szerinte nemkell írni,elég éreztetni személyesen(Bár én nem érzem a szeretet)

Amikor együtt vagyunk jó minden,búj hozzám,puszilgat minden,de most elutazott,azóta mindennap veszekszünk,mert nagyon tiszteletlen velem,meg ilyenek.

Ha éppen békésen beszélünk telefonon,felhoz valami vitát,és elkezdünk veszekedni,aztán jön a sértődés,elkezd elnyomni engem. Messengeren és telefonba simán elnyom,viszont élőbe nemtud.

Aztán ha én megmondom neki facen,hogy figyelj,lemegyek hozzád,szakitsunk,mert nembirom,nem akarok veled lenni,egyszerűen nem érti meg,akkoris fújja az igazát,hogy ő nagyon szeret,és nem akarja hogy szakítsunk. De rá 1 órára már mondja a magáét..

És nemtudom mi legyen,adjak ennek 1 esélyt?(Arról nem beszélve,hogy minden éjszaka gyomorgorccsel alszok el..)


2018. jún. 30. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell annyi nyál, fogd vissza magad, a nők nem értik, hogy egy férfi is lehet szerelmes.
2018. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már most házisárkányt játszik, mi lesz itt később... Amint elkezdi a hisztit, azonnal álítsd le, mondd, hogy veled így nem kommunikálhat. Ha mégis, szakítsd meg a kommunikációt. (Tedd le a telefont stb.) Ha ebből nem tanul, akkor menthetetlen az ügy.
2018. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 nincs igazad

Idén is tudjuk (már aki) hogyha egy fiú igazán szerelmes akkor képes lenne ölni is.

2018. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt kire érted, hogy képes lenne ölni?
2018. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eleve nem értem, hogy egy 19 éves srác mit akar egy ilyen 16 évestől. Szerintem a ti kapcsolatotok az egora épül. Neked jól esik, hogy egy kiscsaj bújik meg minden, ő meg biztos az osztályban a menő csaj, mert neki már 19 éves pasija van, akit ráadásul hülyének nézhet. Szerintem hagyd őt és keress egy normális, korban hozzád illő lányt.
2018. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a korral van a gond,idősebb is tud hülyén viselkedni!

De az fix hogy nagyon gyerekeset fogtál ki.. Ha neked jó ez hogy kétejek között tart hát tűrd el,mert az fix hogy nem fog változni (esetleg x év múlva ha benől a feje,addig tök feleslegesen kaparsz érte)

2018. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!