Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nem bunkóság, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem bunkóság, hogy a barátom azt mondta, hogy amíg ő nálam van ne hallgassak olyan zenét amit ő utál?

Figyelt kérdés
Mulatós zenere mondta ezt... En neha hallgatom poénból...
2018. jún. 30. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem az , ez nem bunkóság, beszéljètek meg. Én sem szeretném...

Rock ot hallgatok és METAL-t , a mulatóst sèrtèsnek is èreznèm xd


Beszéljètek meg :)

2018. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Bunkó nem bunkó az én ízlésvilágomat ne akarja befolyásolni senki sem. Szokták mondani megszoksz vagy megszöksz.
2018. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Ha ennyire nem szereti, jogosan kérheti ezt. Nincs ezzel semmi probléma. Persze csak ha mindezt normális hangnemben teszi. Alkalmazkodni kell a másikhoz.
2018. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hallgathatom csak o nem bírja elviselni.. Kerte hogy előtte ha lehet ne.
2018. jún. 30. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Az alkalmazkodás, a tekintettel vagyok a másikra, nem egyenlő az agysomsással. Ha te szereted ezt a műfajt akkor hallgasd fülhallgatóval amikor ő ott van és pont nem egymással foglalkoztok. Lemondani teljes egészében nem kell arról amit TE szeretsz, azért mert a másik nem szereti.
2018. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz. ha Te szeretnéd a mulatóst, akkor elviselhetné néha, de úgy, hogy te is csak poénból hallgatod, úgy már én se viselném el, ha utálnám a mulatóst.


Szerintem bunkóságnak nem bunkóság, maximum akkor, ha bunkón fejezte ki magát. De alapból nem az.

2018. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Óh, hát ebben az esetben meg nagyon is rendes volt. Jólnevelt a barátod, tessék megbecsülni, sokkal bunkóbban fejezhette volna ki magát.
2018. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ede1219 ***** válasza:
100%

"Azt mondta hallgathatom csak o nem bírja elviselni.. Kerte hogy előtte ha lehet ne."


Exemet én is kértem vagy tízszer, aztán repült a magnó Jimmyvel együtt!

2018. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem bunkóság

lenne egyéb dolgotok is mint, hogy zenét hallgassatok, pl beszélgessetek

nem muszáj zenét hallgatni, most ha meg ő utálja akkor minek akarod őt kínozni??

2018. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna :D

Ugyan ez a szitu csak a zene stílus más. Egyébként szerintem nem bunkóság. Mindenkinek van olyan zene amit nem szeret vagy egyenes a falra tudna mászni tőle .

2018. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!