Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lány miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért nem kérdez vissza, ha kérdezek tőle valamit?

Figyelt kérdés
Most leginkább online beszélgetésre gondolok de ez már többször is előfordult velem élőben, hogy egy lány illemet megszégyenítő módon megy rajtam keresztül. Az elején még nem érdekelt ha beszélgetek valakivel és nem kérdezz vissza, de ma már a falra megyek hogy egyik lány se ismeri a kérdőjelet! Nem csak ismerkedésnél van ez, akár egy osztálytárs egy 1-2 éve lánybarát is csinálja. Nem értem ha nem is érdekel tedd fel mert ez így illendő engem se érdekel hogy mi volt tegnap a körmösnél de nem vagyok bunkó és megkérdezem vagy ha valami témát feldob visszakérdezek mint egy normális kulturált ember. (Ez nem általánosítás nekem is vannak roppant intelligens és illedelmes lány ismerősöm aki szintén gyűlöli az ilyen embereket vele szoktam erről beszélni, de tényleg manapság nagyon kevés az ilyen lány) Mondhatnátok, hogy azért nem kérdezz vissza mert nem érdeklem őt és csak le akar koptatni de ennyi különböző esetben szituációban én már nem tudom elhinni. Akivel csak elakarok beszélgetni semmi komoly az is ezt csinálja, az a másik mikor ő ír rám tehát keresi a társaságom. Olyan mintha a fallal beszélnék és csak a kiskirálynő körül forogna a világ, van aki küldözgeti a képet miket csinál mit sütött főzött de a visszakérdezés sehol én mit csinálok vagy mit eszek. Átérezitek? Veletek volt ilyen vagy hasonló? Mit ajánlotok mit tegyek?

2018. jún. 5. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen együtt érzek veled, egyszerüen nemtudok velük beszélni mert ha kérdezek tőle valamit egy szóval válasszol és kész, még az is ritka hogy oda teszik hogy "te?" és az ilyenek azon csondálkoznak hogy hát ezzel a fiúval unalmas a beszélgetés vagy nem tudom xd. És igen sokszor látom rajtuk hogy érdeklődik mert rám írt hogy "mizu?" de bármi dolgot kérdezek leszarja hogy az enyém milyen, pl kérdezel tőle ha lehet egy szóval válasszolni akkor ír egy szót ha nem akkor egy kicsit ír és kész, én pedig nem fogom kérdés nélkül elmesélni az én történetemet stb. Nagyon idegesítő. Vagy még van az amikor azért visszakérdez de ha nem teszel fel egy kérdést akkor kusba lehettek 10 órán át ő sem fog.
2018. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok... És nagyon ritka ha tudok úgy beszélgetni egy lánnyal hogy ő is szint úgy kérdez normálisan elvagyunk (interneten) de pont az olyanok nem a leginteligensebbek vagy azok akik inkább bejönnének.
2018. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ugyan ez :/ ha meg normálisan megfogalmazom és leírom, hogy zavar ez engem, besértődik és nem ír. Még én vagyok a szemét suttyó, hogy szemébe mondom ami nyilvánvalóan másokat is zavar csak ők nem merik megmondani ezt neki.
2018. jún. 5. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, de nyugi, a “visszakérdező” lányok nem haltak ki!😄 én is ilyen vagyok:)

18L

2018. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de ez így eléggé általánosításnak hangzik;) Ugyanígy rengeteg olyan fiú van, akinek ha írok, csak pár szót ír és abbamarad a beszélgetés. Szerintem ez nem a nemeken múlik, egyszerűen léteznek introvertált emberek, akiket nehezebb megnyitni.

18/L

2018. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De jó ilyeneket olvasni :) egyébként tényleg nem álltalánosítás csak tapasztalatok ha nem csak 1 lányismerősöm lenne akiről elmondhatom hogy értesen inteligensen sőt sokszor ő ír rám ami szintén nagyon ritka csajok körében. De elnézést ha mavadra vetted nem szeretnék senkit se megbántani.
2018. jún. 5. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem érdekled ennyi, mit nem lehet ezen érteni? Annak örül, hogy neked lehet nyavajogni, mesélni, örül ha segítesz, növeled az egóját, de attól még te nem érdekled, leszar, ennyi...
2018. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
55%

Baromi egyszerű: mert MEGTEHETI.


Egy átlagos fiatal nőre (mondjuk 30 alatt) mondjuk egy cseten percenként 5 ember ráír- kedvére válogathat.


kint a való világban dettó: ha csak átlagosan is néz ki és kőbuta, akkor is leszólítják, kedvesek vele.


Ergo bármennyire is durván hangzik, a szexmániás kanok miatt egyszerűen nem szorulnak rá a nők h érdekesek vagy kedvesek legyenek.


"és csak a kiskirálynő körül forogna a világ"


:D

aztán 30-on túl majd pofán csapja őket a valóság, és mikor már egyre kevesebb férfi akar szóba állni velük, jön a "de disznók a férfiak, miért nem kellek senkinek" nyavalygás.

2018. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
44%
am meg elárulok egy titkot: ha mondjuk 190 magas lennél, jóképű, domináns (bunkó), akkor a nők 99%-a azonnal válaszolna és megerőltetni magát.
2018. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én is minden alakommal elgondolkodok, hogy ha álompasi lennék vagy élete szerelme akkor őt is 4-5 órára megváratná-é, főleg mikor elérhető egész végig :DDD

Ehhez nem tudok mint mondani és lányok nevében nem szeretnék beszélni, hogy kire hányan írnak meg ilyenek. Ezt majd ők leírják ha gondolják ;)

2018. jún. 13. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!