Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek hány százalékban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek hány százalékban számít a belső, és hányban a külső egy lányon?

Figyelt kérdés

Ugye van aki azt mondogatja, hogy csak a belső számít, mások végletekig tökéletes külsejű lányt akarnak és a testre mennek, a legtöbb ember szerint mindkettő fontos.

Szóval nektek mennyire számít a külseje, ha a belső passzol hozzátok és fordítva?

Melyik hány százalékban fontos?



2018. júl. 1. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom..

Ismerek olyant akinek elég ha külsőről fullos és ez miatt elviseli a hülyeségeit,sajnos elég sok példám van rá és a csaj szó szerint önbizalomhiányos,hisztis,akaratos,kényes,agresszív egy valami...

Persze ez az a réteg ami főzni mosni stb nem tud, leköti az idejét az edzés a sminkelés fodrász stb.. És annyira durva hogy vannak olyan pasik akiknek tényleg csak a külső és ez miatt annyit szenvednek egy "kapcsolatba, csak azért hogy jó nővel mutatkozzanak vagy nem is tudom.

2018. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a belső 50.098321%, a külső pedig 49.901679%.
2018. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
a külső megfog, a belső megtart :)
2018. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

A kérdés nettó marhaság.

Ápolt vagyok, sikeres, és művelt fiatal férfi.

Olyan nőkkel foglalkozok kizárólag, akik szintén ápoltak, és műveltek. És sikeresek abban, amit csinálnak az életükben.

Egy nő legyen igényes, pláne ha én is az vagyok.

Öltözzön előnyösen, viselkedjen úri nőhöz méltó módon.

Minden nő szép alapvetően, csak sok közülük nagyon igénytelen.

Nincsenek százalékok. Ma, az internet korában már mindenki megengedheti magának az előnyös, visszafogott öltözködést.

Plusz nőiesség.

Ha én férfias férfi vagyok, akkor egy nőies nőre vágyom.

2019. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!