Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentosege annak, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentosege annak, ha egy csaj chatben sziia-t, meg kosziii-t ir, meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
Kicsit hulye kerdes, de csajok velemenyere vagyok kivancsi, meg persze, aki igy szokott chatelni, es azt hozzateve, hogy meg szinte ismeretlen vagyok neki, nemreg ismertuk meg egymast, szoval elegge idegenek vagyunk egymasnak.

2018. júl. 8. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a személyed teszi ezt a hatást. Úgy próbál "egyedi" lenni hogy (szerinte) máshogy ír mint a többség, csak sajnos retardáltnak tűnik tőle.
2018. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%
Ha két i-vel ír, akkor biztos hozzád akar menni feleségül :)
2018. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van, akinek alapbol ilyen a stilusa chaten, ne adj tul nagy jelentoseget ennek. Engem mindenesetre nagyon idegesit, ha valaki egyfolytaban igy ir, nekem errol mindig valami sipakolo ribi jut eszembe :’D
2018. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nálam van jelentősége, akit kedvelek annak azt írom hogy: -Sziaa

Csak most nincs kinek:"D


Szóval egyén függő, de ha sokszor csinálja enegem zavarna.

2018. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem csinalja sokszor, igazabol, most volt eloszor (azthiszem)
2018. júl. 8. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy ez nem feltétlenül igaz.... :D

2018. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Számomra nincs jelentősége, volt hogy valakivel először kezdtem beszélgetni chaten,de hozzámtartozik hogy egyes szavakat valamiért így írok le :D eddig senki nem szólt érte hogy idegesítő lenne.. kicsit meglepődök azon amit az előző válaszolók között írt valaki hogy “ribis”.

Hiszen egy chatbeszélgetésből senki nem tudhatja rögtön hogy a másik milyen. Egy másik válasz is meghökkentett, mégpedig a “retardált”.

Na de mindegy, visszatérve a kérdésedre, semmi extra ha a lány így ír, én ezt saját meglátásomból mindig kedvesebbnek, és nem távolságtartónak gondolom.

Szerintem akik így írnak, nem kifejezetten a világ legkomolyabb emberei :D szóval számomra ez aranyos is.


Bocsi a hosszú válaszért, meg hogy kitértem egy kicsit!:)

2018. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent nekem is írt egy csaj így, attól még ki van zárva, hogy bejöttem volna neki. Gondolom másnak is így ír, aranyos, de ennyi, max annyit jelenthet, hogy szimpatikus vagy neki valamennyire (mint ember, haver, de nem feltétlenül mint férfi).
2018. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Es randiztatok mar? Meg honnan ismered?
2018. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hat sajnos meg nem, meg vizsgaidoszak alatt nem ert/ertunk ra(inkabb o nem, es ez az amitol felek, h lehet h nem akart raerni, de az a fura hogy o bele volt egyezve h talalkozzunk, meg hogy egy sorozes belefer)

Diakfesztivalon, mondjuk en marregebben tudtam rola, de most "hozta ugy a sors" hogy talalkozzuk, valtsunk par szot..

2018. júl. 8. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!