Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok akadva a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok akadva a barátomra, vérig sértve érzem magam (? )

Figyelt kérdés

Eloszor is tudni kell, hogy megertsetek engem, hogy nagyon nagy Onbizalomhianyom van es teljesen elegedetlen vagyok a testemmel. Teljesen deszka vagyok, amin nem tudok valtoztatni, egyszeruen ilyen alkatom van. Nincs semmi mellem, es seggem sem. Raadasul az arcom sem olyan szep.


Ma Instan veletlenul valahogy ratalaltam arra a funkciora, hogy megnezheted, hogy akiket kovetsz, mit szivezett be. Ne ertsetek felre, nem kutakodom a bartom utan, csak pont feldobta az Insta. Es akkor latom, hogy a baratom egy ilyen “fullos” csaj kepet likeolta (kesobb kiderult, hogy nem is egyet), tudjatok ez a tipikus ferfiak álma, nagy es szep mellek, jo segg, hihetetlenul szep arc... Utana nem birtam megallni, hogy ne nezzem meg, kovet-e meg ilyen csajokat a baratom, es igen. Követ meg egy par modellt meg ilyen nagyon szep lányokat, nekik is likeolja a képeiket. En meg mérhetetlenül szomorú vagyok, csalódott, es vérig sértődött... Pontosan tudja, hogy onbizalomhianyom van, es hogy utálom a testem, amiért ilyen deszka vagyok, erre ilyen csajok kepeit nézegeti... Egyébként sem ertem, hogyha barátnője van valakinek, miert nez ilyen kepeket (a csaj a segget fotózza pl, vagy épp jól kihangsúlyozza a képen, hogy mekkora melle van, finoman fogalmazva), de igy meg rosszabb.


Nagyon szomorú vagyok. Most meg lejjebb ment az onbizalmam, szerintem ennél lejjebb mar nincs is :( Ráadásul nem tudom, jogosan-e, de csalódtam a baratomban.


Szívesen megosztanam vele, hogy mi bant, de azzal nyilvan nem ronthatok ra, hogy “láttam, hogy Instán beszivezted egy csaj kepet (aki amúgy igazából a seggerol csinálta a kepet), es emiatt nagyon szomorú vagyok”...


Mit tegyek? Ezután mar teljesen a padlón vagyok. Ha nem eleg neki az en testem, akkor mi a fenéért van egyáltalán velem, ha közben úgyis az ilyen csajokrol álmodozik?


Bocs a regény miatt, de nagyon durván szíven ütött ez az egész.. köszönöm a segitseget


2018. júl. 10. 01:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg ahhoz a részhez szólnék par szót, ahol azt irtam, hogy mar teljesen lecsökkent az onbizalmam. Szóval mielőtt osszejottem a baratommal, kb ott volt az onbizalmam, mint most, ezután az eset után (a fiuk egyfolytaban mondtak, hogy ronda vagyok, deszka vagyok), de a baratom sokszor mondta, hogy szep vagyok, es nekem ez oszinten nagyon jól esett, foleg az ő szájából, es igy egy kicsit meg is nőtt az onbizalmam, hogy legalább neki szep vagyok a hulye alkatom ellenére, nagyon boldog voltam, de most a szavai Már semmit sem érnek, es az onbizalmam ujra visszasullyedt nulla alá
2018. júl. 10. 01:35
 2/14 Etnevel009 ***** válasza:
100%
Fiúként én ezt mondom:Lehet,hogy a kűlsőd nem az ideálja,de ennek ellenére megtetszettél neki.Minden bizonnyal ez azt jelenti,hogy a belsődben talált valami olyat,amit imád,és nem engedne el.+a legtöbb fiú ilyen,ezzel ne is foglalkozz,néha ránéz más lányokra,(de ezt ti is szoktátok más fiúkkal :P)És ha tényleg azt hiszed,hogy 'deszka' tested van,azzal ne is foglalkozz.Nekem pl. speciel bejön,és nem szeretem azt,ha valakiből elölről csak két húspultból kirántott 5kg-s labdát látok.Szóval ne sértődj meg,beszéld meg ezt vele,de nem muszály említened az instagrammot.Csak mond neki,hogy legalább úgy nézzen más lányokat,hogy te nem látod :D.De ez attól függ,mióta vagytok együtt,egy ilyen párbeszéd egy néhány hónapos kapcsolatban elég bizarr lenne.Szóval fel a fejjel! :)
2018. júl. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2 koszi a valaszt, picit megnyugodtam

De azota megegyszer megneztem, es kovet egy qrvat is, de tenyleg, a csaj a szo szoros ertelmeben az, ki is van irva, hogy penzert vallal szexet, meg mindenfele erotikus kep, ezt mar nem tudom, hova tenni...

De vegulis ahogy #2 mondta, ha nemreg jottunk ossze, nem is kell olyan veresen elkotelezettnek lennie, ez igaz, merthogy tenyleg nemreg jottunk ossze

2018. júl. 10. 02:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan miért foglalkozol ezzel.?

Azt követ be meg szivez akit akar,

Veled van a te barátod, hagyuk már ki ebből az instagramot

2018. júl. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Etnevel009 ***** válasza:
100%
Második vagyok.Hát ha nem rég jöttetek össze,nincs probléma.Amm hogy is mondjam...Ez sokaknál egy szokás.Egy nap néhányszor nézegetek ezeket a képeket.Ha mélyebbre hiszitek a kapcsolatot,akkor talán ritkábban nézi majd őket.Az is lehet,hogy csak poénból követi.Én is bekövettem néhány Amm 'Értelmi problémával rendelkező baromfit'csak hogy néhanapján nevessek egyet a posztjaikon.Ha beszivezi őket,akkor egy idő után azért ha nagyon zavar beszélgethetsz vele erről.De szerintem a kapcsolatok egyik aranyszabálya az,hogy ne nézz rá a párod facebookjára,instájára stb.Nem éri meg :D.Egyébként így,hogy késő este tetted ki a kérdést,gondolom most találtad meg az insta funkciót,vagy csak annyira zavart a dolog,hogy nem tudtál aludni.Ha az utóbbi az,csak annyit tudok mondani:Aludj,holnap megbeszélitek :D,na Jóéjjszakát kívánok,és sok szerencsét a párotokkal!Remélem megoldjátok ezt.
2018. júl. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 markito16 válasza:
100%
Nem tök mknd1 hogy kiket szivez be vagy mi? Az a lényeg higy veled van , és támogat mindenbe. Amugy hány éves vagy?
2018. júl. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Ez milyen funkcio? Hol van?
2018. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Jövünk ezzel a 'nem mindegy, mit csinál,az ő dolga, azt csinál, amit akar" stb szöveggel és persze, az ő dolga, de a barátnője önbizalomhiányos, miért kezelitek ilyen lazán? Megértem, hogy fáj, voltam hasonló helyzetben. Talán felvidít picit, hogy az én barátom is csinált ilyet, ő fészbukon, szóval kidobta a kezdőlap,ő a tipikus felnyomottmellű lányokat lájkolta, a csücsörítős sok pushuppos fajtát, pedig van mellem nekem is, seggem is, de neki ez kellett. Talán a fiúk megnézik, jó nekik, de különösebb jelentősége nincs. Picit beszélj vele, említsd neki ezt, és nyugi, igaza van, aki mondta, veled van most, nem mással.
2018. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat, mar en is maskepp latom picit a dolgokat, igazatok van abban, hogy megis lat bennem, amiert velem van. Magambol indulva irtam csak ki a kerdest, mert en special igy, hogy van egy teljesen tokeletes baratom, nem erzem szukseget, hogy mas pasikat nezegessek. Meg szerintem a baratom, aki szinten nem az a fajta, akiert odáig van a masik nem (van rajta par plusz kiló, ami ot picit zavarja, de engem egyáltalán nem), nem hinnem, hogy szó nélkül hagyná, ha en random pasik félmeztelen, erotikus kepeit nézegetem. Ez csak az en véleményem, de akkor most mar tudom, hogy semmi gond, mondhatni ez a normális. Mindenkinek köszi mégegyszer
2018. júl. 10. 10:29
 10/14 A kérdező kommentje:

#9es hozzászólásomat kiegészítve

Nem ugy ertem, hogy a baratom mérges lenne miatta, csak biztos neki is szarul esne (szerintem), hogy igénylem meg mellette az ilyen férfiak látványát.

2018. júl. 10. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!