Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok akadva a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok akadva a barátomra, vérig sértve érzem magam (? )

Figyelt kérdés

Eloszor is tudni kell, hogy megertsetek engem, hogy nagyon nagy Onbizalomhianyom van es teljesen elegedetlen vagyok a testemmel. Teljesen deszka vagyok, amin nem tudok valtoztatni, egyszeruen ilyen alkatom van. Nincs semmi mellem, es seggem sem. Raadasul az arcom sem olyan szep.


Ma Instan veletlenul valahogy ratalaltam arra a funkciora, hogy megnezheted, hogy akiket kovetsz, mit szivezett be. Ne ertsetek felre, nem kutakodom a bartom utan, csak pont feldobta az Insta. Es akkor latom, hogy a baratom egy ilyen “fullos” csaj kepet likeolta (kesobb kiderult, hogy nem is egyet), tudjatok ez a tipikus ferfiak álma, nagy es szep mellek, jo segg, hihetetlenul szep arc... Utana nem birtam megallni, hogy ne nezzem meg, kovet-e meg ilyen csajokat a baratom, es igen. Követ meg egy par modellt meg ilyen nagyon szep lányokat, nekik is likeolja a képeiket. En meg mérhetetlenül szomorú vagyok, csalódott, es vérig sértődött... Pontosan tudja, hogy onbizalomhianyom van, es hogy utálom a testem, amiért ilyen deszka vagyok, erre ilyen csajok kepeit nézegeti... Egyébként sem ertem, hogyha barátnője van valakinek, miert nez ilyen kepeket (a csaj a segget fotózza pl, vagy épp jól kihangsúlyozza a képen, hogy mekkora melle van, finoman fogalmazva), de igy meg rosszabb.


Nagyon szomorú vagyok. Most meg lejjebb ment az onbizalmam, szerintem ennél lejjebb mar nincs is :( Ráadásul nem tudom, jogosan-e, de csalódtam a baratomban.


Szívesen megosztanam vele, hogy mi bant, de azzal nyilvan nem ronthatok ra, hogy “láttam, hogy Instán beszivezted egy csaj kepet (aki amúgy igazából a seggerol csinálta a kepet), es emiatt nagyon szomorú vagyok”...


Mit tegyek? Ezután mar teljesen a padlón vagyok. Ha nem eleg neki az en testem, akkor mi a fenéért van egyáltalán velem, ha közben úgyis az ilyen csajokrol álmodozik?


Bocs a regény miatt, de nagyon durván szíven ütött ez az egész.. köszönöm a segitseget


2018. júl. 10. 01:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Inkább nem is nézegetem soha többet az ilyen dolgokat, úgyis csak felhuzom magam (ok nélkül), tudom, hogy a baratom sosem lenne képes megcsalni, szóval nem aggódom mar ezen.
2018. júl. 10. 10:52
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos csak azért van veled, mert jobb lányt nem tudott szerezni. Ha annyira szeretne téged, akkor nem csinálna ilyenket.
2018. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
#12 ez hülyeség
2018. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha még nem is régi kapcsolat és már így viselkedik, akkor ott valami baj van. Amikor az ember szerelemes akkor nem érdekli más csak akivel van. Ezt férfiként mondom.
2018. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!