Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halli! Szerintetek az gáz ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranoxx kérdése:

Halli! Szerintetek az gáz ha 18 évesen szűz egy fiú? (rólam van szó) volt már kapcsolatom de nem történt meg.

Figyelt kérdés
Meg valahogy nincsen szerencsém csajozás téren valaki tud segítséget nyújtani hogy mit csináljak hogy jobban menjen? (ha elkezdek beszélni egy lánnyal aki tetszik az egy idő után azt mondja csak barátok legyünk)

2018. júl. 13. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az! Nyugi. Ez nem valami verseny... majd ha megtalálod az igaz szerelmet, akkor ráérsz elveszíteni.
2018. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz! Inkább azt mondanám gáznak,ha valaki csak azért veszti el,mert más is.

..és nem szerelemből. Szerintem az lenne a normális,hogy mindenki akkor teszi meg amikor készen á rá és azzal a személlyel akit tiszta szívéből szeret.

2018. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*készen áll
2018. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En 23 eves koromig voltam az. Semmi hatranyom nem szarmazott belole.
2018. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem az. :) Én 19 vagyok, 15 évesen vesztettem el és durván megbántam, hogy úgy elsiettem, szóval én irigyellek. :D
2018. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bátyám 22 éves és még mindig szűz.. Egyáltalán nem gáz
2018. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna :) 17 évesen veszítettem el lányként, nem szerelemből. Pedig úgy biztos nagyobb élmény.
2018. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, inkább becsülni való, hogy nem rohansz a sok repedt sarkú ribi után.
2018. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát mindenkinek köszönöm! Ment is a zöld kéz! Csak az a baj hogy kissé felénk vagyok lányokkal szemben.. 🙄
2018. júl. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!