Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 26/F évesen (szűzként) lehet...

26/F évesen (szűzként) lehet még normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gátlásos,csak szimplán nem jártam annyit szórakozóhelyre mint más. De őszintén egyedül vagy haverokkal nem is szerettem. Viszont, van most egy lány akibe nem hittem volna de szerelmes lettem. A lány viszont 11 évvel fiatalabb nálam.. Szeret velem lenni, elmenni akárhova,(strand,kutyust sétáltatni, zenét hallgatni,internet..sb) A baj az hogy úgy érzem sőt biztos is hogy nem tekint rám "úgy". Rohadt szar napjaim vannak amióta eljutott az agyamig hogy én ezt a lányt nagyon szeretem..Kezdjük ott hogy gyűlölöm magam amiért egy ennyire fiatal lányba voltam képes beleszeretni...

2014. júl. 12. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
:O
2014. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Mi a helyzet Tiszaföldváron?
2014. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Lilára festettem a nagylábuj körmöm. Dejo vagyok.
2014. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
28%
mert pont lilara?
2014. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Miért gyűlölöd magad ez miatt? Ilyenek miatt nem kellene, a szerelem nem válogat.

Mindenképpen derítsd ki, hogy ő hogyan tekint rád, mert lehet, hogy Te most itt szomorkodsz, hogy nem szeret, de ez nem biztos. Nem tudhatom, bármi lehet.

Én egy nálam sokkal idősebb férfival ismerkedek és nem zavar minket a korkülönbség.

Szóval ne add fel, ha esetleg ő nem szeret téged, akkor se csüggedj, mert még nem vagy elkésve semmivel. :)

2014. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tgeenay válasza:
Könyörgöm tanuljátok már meg ,hogy nincs "ez miatt"... emiatt esetleg
2014. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szóval egy 15 éves lányról van szó...

Szerintem a korkülönbség mértéke attól függ, hogy milyen idősek az adott emberek.. 15 és 26 az nincsen rendben... 20 és 31 már talán...

Egy 15 éves még gyerek. Éretlen egy felnőtt férfihoz. Meg aztán az idényeitek is mások. Neked nyilván már egy tartósabb kapcsolat kéne, a lánynak viszont olyasvalaki, aki korban is hozzá illik, stb... Nem valószínű, hogy egy 15 évesnek egy 26 éves tetsszen.

Inkább igyekezz őt elkerülni, hátha ki tudsz belőle ábrándulni, mert ez így eléggé problematikus. Persze nem kell, hogy hibáztasd magad emiatt.

Hogy lehet-e még normális kapcsolatod? Persze, hogy lehet!

Járj el valahova... Ha nem vagy az a diszkózós, táncolós, bulizós, ivós típus... Eljárhatsz például koncertekre is. Vagy regisztrálhatsz társkeresőre, esetleg chat oldalakra, ha a személyesen való ismerkedéshez túlságosan félénk vagy.

Lehet munkahelyen, vagy iskolában is ismerkedni, esetleg járj el sportolni: konditerembe, úszni, esetleg valami populáris helyre futni (pl. margitszigeten is könnyű leszólítani valakit).

2014. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves Tgeenay!


Sajnálom, hogy ezt vetted észre az egész szövegben és ilyeneken problémázol.

Akkor átjavítom, mindenki figyeljen! Nem ez miatt, hanem emiatt!

:)

2014. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem 26 évesen nem egy kislánnyal kellene kezdened.

Lehet, hogy csak azért érzed magad szerelmesnek, mert egy 15 évest talán még tudnál szédíteni, és nem lenne kudarc, ha nem tudnál úgy szeretkezni, mint egy átlagos veled egykorú.


De egy huszonpár éves nőnek már vannak elvárásai, és annak nem tudnál eleget tenni. Sem az életben, sem az ágyban. szerintem ettől félsz.

2014. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó. Valóban ahol szerettem volna ott kudarcom volt. És a sok csalódás közepette ez csak úgy jött. Nem én akartam,ezt hozta a sors. Azóta egyébként már nem beszélek vele, nem akarok belemélyülni olyasmibe amit később csak megbánok. Szex elvárás téren nem tudok mit mondani mivel nincs belőle tapasztalatom, de nem is izgat ezen része. A baj az, hogy úgy érzem hogy elszállt felettem az idő és nem találom a lelki társam.
2014. júl. 16. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!