Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ehhez? Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 4 éve vagyok együtt a párommal, aki most 23 éves(igen-igen, 14 évesen jöttem össze egy 19 éves fiúval).

Nem bántam meg, máig szerelmes vagyok belé, vele volt minden elsőnek és nagyon jó volt.

Mostanában viszont, ha olyanja van, felemlegeti, hogy én nem voltam mással rajta kívül. Ami tényleg így van, na meg hogy neki volt más és attól fél, hogy emiatt meg fogom csalni.

Ez nem igaz.Hiába bizonygatom, ő mégis feldobott egy alkut. Eszerint 5 fiúval lefekhetek, ha szeretnék.

Én nem szeretném, de emlegeti(egy fél éve van ez kb). Most már azt mondja, hogy tud is valakit és ő is szeretné(már mint a párom).

Egyszer mikor rákérdezett és felidegesített, hozzávágtam, hogy hozza ide Channing Tatumot, vele szívesen ágyba bújok, de csak mérgemben mondtam meg félig hülyeségből. Azóta ezzel is érvel. Hogy egyszer beleegyeztem. Kezd nagyon unalmas lenni,bánt ez az egész. Nem is adtam rá okot, hogy féltékeny legyen.

Már arra is gondoltam, hogy belemegyek, de csak beszélgetni a barátjával, semmi több.

Eszembe jutott a szakítás is, de nem tudnék nélküle élni.

Nem tudom minek kell most neki ezt csinálnia, tökéletes a kapcsolatunk, vagyis eddig azt hittem....

Mit tennétek?


2016. okt. 29. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek valakit, aki 14 evesen 18 evessel jott ossze, es szinten senki massal nem fekudt le. Vegeredmeny, boldog hazassag, 2 szep gyerek. A baratod 23 evesen probal felnottkent gondolkozni, de meg nem igazan tud. Tul fiatal hozza. Meg par ev, es leszokik rola. Addig meg elbagatelizalhatod a dolgot. Ha nem akarsz massal lefekudni, akkor nem kell megtenned, es senki sem eroltetheti rad. Nem te lennel az elso ember, aki csak egy emberrel fekudt le eleteben.
2016. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:

De mégis mennyit beszélgettek erről?

Úgy értem, ne haragudj, de annyi ember ír ki ide olyat, amire mi nem is tudunk választ adni, mert egy konkrét személyről szól, és ez a személy tudna csak választ adni. Miért nem tőle kérdezed meg? Ez a helyzet enyhén szólva nagyon retardált tőle, tényleg ne haragudj. Mintha provokálni akarna, vagy mintha ő erre gerjedne be, hogy Te másokkal vagy. Ez szerintem nagyon nem jó. Kérdezd meg tőle, nem lenne-e neki rossz, hogy összefekszel másokkal, ráadásul olyanokkal, akiket ő ajánl. Milyen kapcsolat ez?

Ne menj bele semmilyen szinten. Szerintem ezt zárd ki. Ezt akarja elérni, ezt ne engedd!

Nekem volt egyszer egy "barátom", aki azt hozta fel mindig, hogy csináljuk hármasban. Nem mentem bele, de egyszer felmentem hozzá gyanútlan és ott volt nála egy csajszi, már csak rám vártak. Hát akkor láttam utoljára azt a görényt. Fúj. Pedig a csaj még kedves is volt, ismertem kicsit.

Persze, a két eset valamelyest más, de lényegében ugyanarról van szó. Ne engedj neki, még akkor sem, ha csak beszélgetnél.

Mennyire menne az, hogyha felhozza ezt a témát, Te egyszerűen nem reagálsz rá, mintha meg sem hallottad volna?

Illetve az alku általában arról szól, hogy mindkét fél kap valamit. Te lefekszel öt fiúval (amitől gondolom, a barátod szerint Neked jó lesz...), de ő mégis mit kap cserébe? Ezt tisztáztátok már? Bizonyosságot kap, hogy 5 fiút kipróbálhattál, kiélted, kitapasztaltad magadat és továbbra is hűséges leszel hozzá, nem akarsz mást? Vagy mi? :D

2016. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt mondta először barátnőm is, hogy ez így nem tiszta.

Aztán rájött ő is, hogy Ő nem olyan(ismerik egymást).Ezért is szeretem ennyire, mert végig figyelmes volt, mindig.Igazából kicsit olyan, mintha átesett volna a ló túloldalára.Szó se esett arról, hogy ő bármit kér cserébe, ahogy a kérdéseimre is azt válaszolja csak, hogy mert jót akar meg nem kell ennyire felfújni. Nem mindig mondja, dí van, hogy egy hétig is ezt hallgatom.

2016. okt. 29. 10:36
 4/6 anonim válasza:
Nálunk is ez játszódott le, annyi, hogy mi idősebbek vagyunk, de az alapfelállás ez volt.Én első voltam a feleségemnek. Aztán 10 évvel később már az előtt lebukott, hogy megtörtént volna a dolog.Volt nagy vita, megbánta, végül én hoztam fel ezt.Nem bántam meg.
2016. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le merném fogadni, hogy csak arra vár, hogy félrelépj és ő is megtehesse, normális ember nem ajánlgatja a párjának, hogy feküdjön le mással. Most ha ő meg ugrott le a hegytetőről, ugrojál te is? Téged komolyan nem taszít ez a beteg gondolkodásmód?
2016. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért akarja, hogy utána ő is lefeküdhessen mással.

Ennek sehogy sem lesz jó vége.

2016. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!