Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha lenne egy fiatal srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha lenne egy fiatal srác, aki nagyvilági, jól néz ki, népszerű és minden csajnak tetszik, és kiderülne róla, hogy szűz, akkor még jobban vonzódnátok hozzá vagy inkább kiábrándító lenne? Leírásban bővebben!

Figyelt kérdés

Tehát adott egy 17 éves srác. Ugyan abba a középiskolába jártok, jó kocsija van, mindenki ismeri, népszerű, jól öltözködik, jól néz ki. Hogyha kiderülne róla, hogy még nem volt barátnője és még szűz, akkor jobban vonzódnátok hozzá vagy inkább úgy gondolnátok, hogy hát annyira nem is vonzó? Melyik a kettő közül?

15-18 éves lányok véleményére vagyok főleg kíváncsi, az Ő szemszögük érdekel. Köszönöm előre is a válaszaitok!



2018. júl. 21. 15:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kommentedben végre megfogalmaztad a lényeget, hogy mit szeretnél tudni. Ez a nagyvilági nagyarc fxszacsávó körítés kár volt. Mert szarok a jó kocsijára.


Ha van egy értelmes, kedves, jóképű pasi, akire "buknak" a nők, és kiderül, hogy még szűz, nálam jó pont lett volna ennyi idős koromban. Én is úgy vesztettem el a szüzességem, hogy a barátom is szűz volt, és jó érzés volt, hogy elsők voltunk egymásnak, hogy ő is így fog rám emlékezni.


26N

2018. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Figyelj,én ugyanez vagyok lányban mondhatni,rengeteg lehetőségem lett volna,de még szűz vagyok,mert az igazira várok.(A többi dolog amit leírtál meg gondolom nem fontos.) Most megismertem egy srácot,kiderült,hogy szűz. Meglepődtem? Igen. Ő is meglepődött rajtam? Igen. Ezen kívül változott valami? Nem. Úgyhogy egyik se;nem nő és nem is kicsinyül a szememben a srác emiatt. 18/L
2018. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy a körítés, és azért nem értelmetlen és szükségtelen az, hogy leírtam amit leírtam, mivel hogyha valakinek egy ilyen srác tetszik, akkor nem feltétlenül ezek az elképzelései párkapcsolatok és szexuális élet terén. Nem erre számít, mert nem ez a látszat és ennek ellenére, ez milyen érzéseket vált ki, hogyha egy ilyen kiderül. Ezért írtam ezeket.
2018. júl. 23. 17:15
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha te egy olyan nőre vágysz, akit csak az érdekel, milyen a kocsid, mennyire vagy "nagyvilági" és hány nővel voltál együtt, akkor meg is érdemlitek egymást. Gondolom ezek szerint nem az alapján válogatsz, hogy milyen a lány jelleme, csak legyen minimum olyan "fullos", mint a verdád, legyen mivel virítani.
2018. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez a "csillogás, pénz" dolog meg alapból szánalmas, nem hogy 17 évesen... apuci a segged alá tolt egy kocsit. Hatalmas teljesítmény, igazán díjazandó.
2018. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De ha egyszer költi a pénzt, jó kocsival jár és drága ruhákban, akkor mit írjak? Ez tény, attól függetlenül, hogy nem biztos, hogy az Ő érdeme. Nem kérkedik vele, nem vagánykodik, sőt, hogyha beszél egy csajjal, akkor meg sem említi a kocsit, főleg azért, mert nem olyan kapcsolatot keres, ahol ez érdekelheti a csajt. Maximum később megmutatja neki, a csaj valószínűleg örül, de addigra már olyan viszonyban lesznek, hogyha ha azt mondaná neki, hogy hát bocs, nincs kocsim és nem is lesz egy darabig, akkor a csajt az sem érdekelné. Tehát nem a mutogatásról meg a nagyzolásról szól a dolog, ezek csak tények.
2018. júl. 23. 19:30
 17/20 anonim válasza:
100%
De,értelmetlen a körítés. Attól,hogy mindenki ismeri,jól öltözködik és van pénze még simán lehet egy bunkó p*cs. Talán meg se lepődnék.
2018. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Te értetted, hogy mit írtam? Na most ugyan ezt leírom. Mivel ilyen a srác, ezért azt várnák, hogy nem érdekli egyik lány sem, úgyis halmozza őket, lehet akár hogy bunkó, satöbbi, de ha egyszer egy lánnyal összejön és kiderül, hogy a srác szűz, akkor csaj örülni fog neki, hogy ekkorát csalódott benne(pozitívan), vagy pedig összetöri az eddig kialakított képét róla és ezért inkább hanyagolja az egészet?
2018. júl. 24. 11:09
 19/20 anonim válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb ha egy srác szűz 15-16 évesen :)
2018. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gondolom a tipik amcsi tinifilmekben lévő kosaras/focista csapatkapitányt akartál körülírni
2018. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!