Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan is történik az amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is történik az amikor valaki csak úgy "lesmárol"?

Figyelt kérdés
Sosem volt még fiúm, de lassan szeretnék keresni egyet, csak nem tudom elképzelni hogy milyen az a szituáció amikor két ember osszejon, ezt megbeszelik, vagy csak ugy lassan megy a dolog, meg milyen az, amikor beszelgetes vagy akarmi kozben megcsokolnak, ilyenkor erzi az ember hogy mi fog jonni?
2018. júl. 25. 01:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lassan megy a dolog. Vagyis, nem mindig lassan, de a lényeg hogy nem nagyon beszélik meg általában. Fiú vagyok, és egyszer kapott le a barátnőm mesélés közben azzal az okkal hogy cuki vagyok. Egyébként, hm.. én meglepődtem de aztán tök átlagos. Ugyan azaz érzés mintha lassan csókolnátok meg egymást, csak mégsem lassan, hanem hirtelen történik az egész.
2018. júl. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából általában az emberek nem beszélik meg,hogy "na akkor járjunk" ez így kialakul.(bár jó ezt később tisztázni)

Ha egy srác beszélgetés közben közeledik hozzád vagy a szádat figyeli akkor onnan már tudod,hogy szeretne valamit.

2018. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!