Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik igaz szerelem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem egy fiatal lány, és egy +25 éven felüli pasi között?

Figyelt kérdés

Van / volt már valakinek olyan kapcsolata, ahol több év is van közöttetek?

Itt most olyanra gondolok, hogy a lány 15, a pasi 25, vagy több is akár.



2018. júl. 26. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
Szeretném ha lenne. 15-16-17 éves lányok, Ti hol ismerkedtek 25 körüli pasikkal?
2018. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Én találkoztam egy 24 éves sráccal a konditeremben, őszintén, sohasem láttam ilyen jó pasit. És nem is a külseje miatt. Olyan szintű sármmal rendelkezik, hogy felfoghatatlan. Ha nem lennék ilyen szende szűz, biztos ott helyben lesmároltam volna.
2018. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De akkor ezek szerint van pár olyan 25 éven felüli férfi, aki belemenne egy rendes kapcsolatba egy 15 évessel.
2018. júl. 27. 17:03
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha eretteb akk igen , sőt az ilyenekből is lehet egy eletre szolo szerelem.
2018. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
52%
Az előzőnek mondanám hogy ez nem igaz!! Én a párommal 2 éve együtt vagyok és amikor megismerkedtünk ő 26 volt én meg 14, és igen várt hónapokat rám mert szeret és azóta is együtt vagyunk!
2018. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!