Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből a kapcsolatból mi lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal 4 éve vagyunk együtt, 4 év van közöttünk. En jelenleg 19 éves vagyok. Minden jo volt eddig a kapcsolatunkban, de a barátom iskolát váltott és nem nem tűnt fel neki, hogy van 2 lány akik úgy mond “félreérthetőeket írnak neki, azaz többe is bele mennének” emiatt már volt egy hatalmas konfliktusunk, az egyikkel azóta nem beszél ... igen én így tudtam, most, viszont megláttam, hogy le van némítva a lány, de felre érthetőeket ír neki pl: nem kellene vigyáznod magadra? Aggódom érted.;)” ,a barátom válaszol, aztán kitörli az üzeneteket. Én megmondtam neki, hogy semmi bajom nincs vele, ha vannak lány barátai és beszélgetnek, de ő mégis titkolja előttem, pedig nem vagyok szigorú, hisz még én mondtam neki, hogy ezzel semmi nincs egy bizonyos mértékig. A másik lány is nagyon fura, szív is volt. De közben a barátom állandóan velem foglalkozik, mondja, hogy mennyire szeret. De engem mégis zavar, mert úgy érzem, hogy már nem vagyok elég, így, hogy más lánynak is el kell mondania a gondjait stb. Már beszéltünk erről, többször. ennek az lett a vege, hogy azt mondta, nem beszélnek. De igen, es töröll minden üzenetet, hogy én ne lássam. Nekem viszont az őszinteség a legfontosabb. Nem akarom megfojtani, de évekig olyan jól meg voltunk csak mi, es ez a helyzet nagyon új nekem. Ti hogyan reagálnátok erre a helyzetre? Előre is köszönöm szépen!

2018. máj. 1. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. 25 év múlva már emlékezni sem fogtok egymásra lehet.
2018. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 év az sok...gondolj bele, hogy 15 éves korodtól vele vagy, gyakorlatilag lehet az első barátod. Hiszel abban, hogy kitarthat életed végéig egy ilyen fiatalon kialakított kapcsolat? Nem sok példa van rá, hogy együtt is maradnak azok, akik ilyen fiatalon összekerültek, de legyen úgy persze. Bár, ha nem őszinte a párod, akkor már elkezdődtek a gondok szerintem, ha még ilyent se vall be, hogy más lányokkal írkál...
2018. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az a rossz hírem, h. a barátodnak kezdesz kevés lenni.

különben letiltaná a csajokat, nem menne bele ilyen beszélgetésekbe, és különösen nem titkolná előtted.


ahol titok van, ott már gyanús dolgok is vannak, amit nem akar megosztani veled.


19 éves vagy.

azt gondolod, együtt fogtok megvénülni?


azt gondolod, a barátod egóját nem öveli, h. azok a csajok így törődnek vele?


azt gondolod, azok a lányok nem mestrkednek abba, hogy lecsapják őt a kezedről?

2018. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szívesen várom tovább, sajnos.
2018. máj. 1. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3as nak igazat adok főleg hogy hasonló helyzetben voltam/vagyok... Kérdés hogy mennyire szeretitek egymást és kinek mi fér bele a továbbiakban...23f
2018. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült mindent megbeszélni. Köszi a válaszokat.
2018. máj. 14. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!