Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az nagy elvárás,...

Szerintetek az nagy elvárás, ha vékony fiúként nem tudok vonzódni a kövér lányokhoz és inkább vékony lánnyal járnék szívesen, csak ők vonzanak?

Figyelt kérdés
Mert sok kövér csaj tapad rám, de nem vagyok képes vonzódni hozzájuk, olyasmi érzés, mintha egy fiúval kéne erőltetnem a dolgokat én meg nem vagyok ratyi.
2014. nov. 26. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Hasonló a hasonlóhoz! Szerintem ez a jó!


Bár ha szül neked pár hasonló alkatú gyereket beöltözhettek farsangkor vonalkódnak


Vékony a vévkonyhoz, kövér a övérhez, kicsi a kicsihez, magas a magahoz, szőke a szőkéhet, barna a barnához, cigus a cigushoz, erős az erőshöz... Stb

2014. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
Szerintem ez teljesen normális! Mindenkinek megvan a saját stílusa. Engem például vékony lányként egyáltalán nem vonzanak a kövérebb fiúk! :)
2014. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem nagy elvárás. A testsúlyára mindenki oda tud figyelni, ha már arcán nem is változtathat. Az igényesség teljesen alap elvárás, csak te is nyújtsd ezt viszont!
2014. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
nekem jöhetne egy duci lány. tudnék mit kezdeni vele
2014. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy normális mindnekinek más tetszik , én kövér lány vagyok mégis a vékony pasikat szeretem és volt is nem egy tehát azt csinálsz amit akarsz mindenkinek juthat mindenféle pasi/csaj :D
2014. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint bármilyen más külső elvárás, tökmindegy, hogy tud-e rajta az ember változtatni, vagy sem.


A lényeg, hogy vannak, akiket vonzónak találunk és vannak akiket nem és ez természetes. Nekem pl. a vékony férfiak nem tetszenek és hiába sértődnek meg, hogy de hát ezen nem tudnak változtatni. Attól még a szememben nem lesznek vonzóak.


Érzelmibb, lelkisebb beállítottságú embereknél előfordul, hogy esetleg olyanba is beleszerethetnek, akit addig nem tartottak vonzónak külsőleg, velem is volt már ilyen, de azért általában ismerkedésnél mindenki odafigyel valamennyire a másik külsejére.

2014. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg te is elfogadod, hogy lehet, akikhez te vonzódsz, azok közül is lehetnek olyanok, akik hozzád nem tudnak vonzódni a külsőd miatt, nem sértődsz meg rajta, nem titulálod őket felszínesnek, addig semmi gond nincs is ezzel.
2014. nov. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Teljesen normális, én irtózok a kövér nőktöl. 47F
2014. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha ilyeneket írnál, hogy legyen x magas, szőke, kékszemű, hosszú hajú, kedves, aranyos, megértő, káros szenvedélyektől mentes, gazdag, fiatal és legyen három diplomája, akkor mondhatnák, hogy nagyok az elvárások.


Viszont az, hogy alkatilag kikhez vonzódsz az egyáltalán nem befolyásolható. (Ahogy az sem fiúk vagy lányok testéhez vonzódik valaki.) Legyen akár milyen kedves-aranyos, bele is szerethetsz érzelmileg, de úgy fizikailag vonzódni nem fogsz hozzá, ha nem olyan. Ezen senkinek nincs mit szégyellni. Ha vékony kell, hát az kell, ezt muszáj tudomásul venniük, és ez nem jelenti azt, hogy fenn hordod az orrod, mivel ezeket az érzéseket nem lehet irányítani...

2014. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!