Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el valakin azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el valakin azt, hogy ne érdeklődjön tovább irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már elég régóta rám van szállva, mert eléggé el van keseredve szegény, és amint meglát egy nőnemű egyedet, bepróbálkozik nála. Az a baj, hogy én egyszer már lekoptattam, csak most újra találkoztunk egy baráti társaságban, és már megint el kezdett irogatni, attól függetlenül, hogy én nem adtam semmilyen jelet neki, ami azt mutatná, hogy én is érdeklődök iránta, ami azt illeti soha nem is adtam. Valami olyan módszer kéne amivel nem bántom meg,mert nem akarok én senkit megbántani, egyszerűen csak zavar ez a helyzet..
2018. júl. 27. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha soha nem válaszolsz, előbb utóbb megunja.
2018. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bunkónak se akarok tűnni
2018. júl. 27. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mást nem tudsz tenni, mint egy picit keményebben, bántóbban elutasítani a srácot. Ha elsőre nem tudta feladni, akkor meg kell neki mondd, hogy nem és kész, ne írjon többet. Nem szép dolog, de lehet amikor először lepattintottad, akkor túl kedves voltál(ami amúgy elég ritka :D).
2018. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, hogy téged ez zavar, és ha ezután is zaklatni fog, akkor tiltsd le. Nem tűnsz flegmának, ha nem ért a szóból.
2018. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megmondod neki a frankót és kész.
2018. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!