Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha 16 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 16 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Bárkivel beszélgetek bármilyen korosztályból,az első kérdések között szokott lenni,hogy van-e/volt-e már barátom. És a legtöbb ismerősömnek (az én korosztályomból) már legalább 3-4 barátja/barátnője volt (Oké,ezt azért kicsit soknak tartom).

2018. júl. 29. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az rosszabb, az se dicsekedni való dolog, hogyha pl valaki mondjuk pl éretlen volt egy adott kapcsolathoz, és pl pont ebből az éretlenségből adódóan nem tudták megoldani a kapcsolataikban a felmerülő problémáikat; és van az ember mögött 16 éves korában mondjuk 3 vagy több gallyra ment kapcsolat. Az se dicsőség. :P Mert hogy ő "milyen nagylán", vagy " milyen nagyfiú", hogy volt már kapcsolata; komoly kapcsolata, meghogy ő már elkelt , kellett valakinek, de számonkéri rajtad, hogy neked még nem volt kapcsolatod; közben pedig még esetleg ő sem találta meg az igazit. :D De mondjuk ez már ilyen nagyon körmönfont dolog; tehát ne vágj vissza vele; de mire föl néz le téged amiatt, hogy neked még nem volt párkapcsolatod?:) Szal őneki se volt meg még lehet ennyi idősen az igazi, és még lehet az is, hogy te még rá vársz; vagy pl lehet az is, hogy neked így a megfelelő, és akkor sincs semmi köze hozzá másnak, hogy megítéljen téged; meg ilyen "kit akarsz becsapni, hogy jó ez így neked?" És akkor honnan tudná ő jobban pl adott esetben, hogy neked mi a jó? Honnan tudná tenálad jobban? :)
2018. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*Mert lehetne még pl ez is a kifogás, hogy még nem is kerestél, mert még nem érdekelt ez a téma, vagy pl túl magasak is lehetnének az elvárásaid; vagy egyszerűen csak nem botlott be az életedbe még az ideálod; lehet, hogy mindig pont sorsszerűen elkerültétek egymást, mert még nincs itt az ideje; vagy pl aki neked a férjed lesz; ő most még párkapcsolatban van egy másik lánnyal, és azért nem tudtok felfigyelni egymásra.
2018. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*Szal a lényeg, hogy nem tartozol senkinek elszámolni valóval. Ha neked még nincs párkapcsolatod , az a te dolgod, nem másnak a baja. Ha a másik a te életeddel foglalkozik, az övében minden jó, minden rendben van, minden hepi?:)
2018. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*saját háza tájékán sepregessen, szokták mondani:)
2018. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, amikor én beszélgetek(akár itt GYK-án) lánnyal, akkor eddig egyszer sem hoztam/hoztuk szóba, hogy kinek mennyi partnere volt eddig élete során, pedig van olyan akivel már 2-3 beszélgetek. Igazából ez az infó annyira nem érdekel. Valszeg idiótákat fogtál ki


17/F

2018. júl. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
* 2-3 hete
2018. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 #aBarczi válasza:
Inkább légy rá büszke, hogy nem vagy könnyűvérű. Akit már 16 évesen szana szét húzott a fél világ semmivel nem jobb. Inkább várj egy normális és komoly kapcsolatra ha nem hajt a véred, mert egyáltalán nem gáz ha még nem volt palid, sőt pozitívum, hogy nem állsz le mindenkivel
2018. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még, sokszor bennem is felmerül a kérdés, hogy akkor vekem van e probléma de egy ideje rájöttem, higy semmi ilyesmiről nincs szó. Azt szokták mondani, hogy az intelligens nők inkább maradnak egyedül mint a nem megfelelő emberrel. Rájöttem, hogy ez rám is igaz tehát inkább leszek szingli mint, hogy olyan fiú mellett kössek ki akivel nem értjük meg egymást, nincsen vonzalom.

Az, hogy nem volt még baratod csak egy visszajelzés arról, hogy neked igenis vannak elvárásaid és nem vagy egy idióta aki csak azért jár emberekkel mert az 'menő'ha már volt kapcsolatod.

2018. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!