Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tini lányok hogy lehetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányok hogy lehetnek annyira idióták hogy beleszeretnek egy celebbe?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy hogyan lehet olyas valakibe bele szeretni akit nem ismersz, hiszen rengeteg celeb egy maszkot hord az átlag emberek előtt, és attól hogy valaki tetszik külsőre még nem leszek belé szerelmes. (20 vagyok) PL: 16 éves koromba is piszok jó nőnek tartottam (a színészi képességét inkább hagyjuk), nem voltam belé szerelmes, nem tartom jó színésznek, de szívesen együtt töltenék vele egy vagy kettő éjszakát.

2018. aug. 1. 07:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérlek ne általánosíts .Amugy nem szerelmesek az adott sztárba\celebe csak vágynak a szerelmere anyira hogy hitegetik magukat csak van olyan aki buszon vele szembeülő srácba lesz "szerelmes" kb 2 perc aladt és van aki Zac Efronba .

16L (én nem vagyom ilyen tisztázuk )

2018. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: "16 éves koromba én se tudtam mi az a szerelem, de még se voltam szerelmes Megan Foxba."

Ha nem tudtad hogy mi a szerelem, akkor honnan tudtad, hogy pont Megan Foxba nem vagy szerelmes?

2018. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Vannak akik felnottkent is ezen a szinten vannak
2021. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!