Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zárjam le a beszélgetés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le a beszélgetést egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Hétvégén megismertem egy lányt nagyon szimpatikus és sokat mosolygott rám. Azóta 2 napja egyfolytába éjjel nappal beszélgetünk de kicsit érzem hogy túlzás és néha megesik hogy nem tudok mit mondani. Néha nehéz fenntartani a beszélgetést (ebben segíthettek hogy hogyan tatsam fenn). Próbáltam lezárni a beszélgetést egy kis időre de mindig folytatja. Pl elköszönök tőle hogy jó éjt, ő felkel egyből ír hogy jó reggelt xD én meg akarok vele beszélni de nem szeretném hogy elakadjon a beszélgetés mert az nagyon kínos, azt se szeretném hogy túlzásba essünk, hogy megunjon meg ilyenek.
2018. aug. 1. 11:00
 1/8 A kérdező kommentje:
De nem szeretek játszadozni olyat hogy így napokig ne legyek elérhető sehol aztán meg mondjam hogy fáradt voltam meg ilyen hazugságok
2018. aug. 1. 11:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Most csak én nem értem mi van? Az a kérdés, hogy zárd le, aztán meg azt írod, hogy nem szeretnéd ha elakadna a beszélgetés. Azt is írod, hogy nehéz fenntartani a beszélgetést, meg azt is, hogy alig tudjátok abbahagyni a beszélgetést. Most akkor mi van?
2018. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretném hogy legalább 1 nap szünetet tartanánk hogy ne beszéljünk, közben azt se bánnám ha beszélnénk ha annyira akarja mert nem akarom lerázni, se visszautasítani, de akkor valahogy fenn kéne tartani a beszélgetést
2018. aug. 1. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg neki őszintén, vagy váltsatok valami olyan témára ami mindkettőtöket érdekel, és sokat tudtok róla beszélni. vagy adj be neki valami "kegyes" hazugságot, hogy pl. nyaralni mész, de nem biztos hogy lesz neted, vagyhogy nagyon elfoglalt vagy. Nem tudom mi van köztetek de hogyha bejössz neki akkor borzasztóan fog esni neki ha nem írsz,valószínű azt várja hogy te írj neki mert fontos vagy számára, de ha nem írsz kénytelen ő írni , mert vágyik a társaságodra, ezért lehet kicsit nyomulós...
2018. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmm ha már minden nap folytatja a beszélgetést akkor valószínű hogy bejövök neki. Nem akarom hogy rosszul érezze magát, ameddig van téma beszélgetünk :)
2018. aug. 1. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy megoldás van: találkozzatok. A tali mindent megváltoztat valamilyen irányba. Ha nem taliztatok záros határidőn belül, akkor tényleg unalmas lesz az egész, főleg, ha szinte állandóan beszéltek. Azt érzem, hogy szegény lány próbál megismerni téged, de mindketten rosszul csinaltok valamit. Ő túlságosan nyomul, te pedig nem veszed a lapot eléggé. Sajnos elég rossz jel, ha elfogy a téma, ez idővel egyre többször és egyre rövidebb idő múlva következik majd be.
2018. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 napja egyfolytába megy a duma xD csak ritkán fordul elő hogy "na most meg mit írjak neki?"
2018. aug. 2. 11:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy akartam talira hívni mivel új városba költözött és felajánlottam hogy segítek neki megismerni a várost. De nem fogadta el, nem nagyon akar még talizni
2018. aug. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!