Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mit csinaljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csinaljak? Hogy tudnank tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogy van egy fiu akit nyaron ismertem meg egy tabirban. A tabor 3 hetes volt. A falunkban ilyen napkozi szeruseg. A lenyeg hogy megismertem egy fiut akivel osszebaratkoztam. Es meg is tetszett. Errol a fiurol tudni kell hogy keveset mosolyog/nevet. Es az atlagnal egy picivel kevesebbet beszel. Nah es nagyon sokat nevettunk egyutt. Neha meg szivattuk is egymast. Aztan eljott a tabor utolso napja es hat jott a bucsuzkodas. Mindenkitol elkoszont (marmint a haverjaitol). En akkor mar vagy fel oraja pityeregtem hogy most minden baratommal baratnommel es vele egy evig nem talalkozok. Ekozben a baratnom (aki nem tud semmirol) megkerte hogy kiserjem ki mosdoba. En utoljara rapillantottam mert menni keszult csak ugye meg bucsuzkodott. Mikor jottunk vissza a mosdobol pont ment a folyoson a kijarat fele. En akkor is ugye sirtam csak probaltam letorolni a konnyeimet. Odajott es mondta hogy sziasztok. A baratnom koszont neki en viszont csak bogtem tovabb es elfordultam. Otthon egybol keszitettunk viberen egy kozos taboros csoportot es megbeszeltuk hogy ev kozben is talalkozni fogunk. Sot mar most is folyik a szervezes. A lenyeg hogy (teny es valo) EN rairtam a fiura. O egybol visszairt es meg kerdeznem sem kellett semmit egybol feldobott egy temat. Vagy fel oraig beszelgettunk folyamatosan. Ma folytattuk. Nah es itt jon a problema. Ugyan egy faluban lakunk de ev kozben egyszer sem talalkozunk. Es en nem akarok a kovi tabirig varni. Oke lehet hogy ev kozben ketszer haromszor talalkozunk de az nem ugyan az. Es ugye en szeretnem tartani vele a kapcsolatot. Es olyan kedves:). Es most is beszelgetunk. Es mit csinaljak hogy eloben is talalkozzunk? Marmint en vagyok a lany es szerintem most a tabir utan par nappal eleg hulyen jonne ki hogy elhivom valahova. Foleg hogy en vagyok a lany. Es nem tudom mit csinaljak. Kerlek segitsetek! Elore is koszi az ertelmes valaszokat!:)

2016. aug. 13. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hülyén jönne ki, hogy a tábor után elhívod egy barátodat (nem kell még tudnia,hogy mást akarsz),mert találkozni akarsz vele?

Szerintem nem

2016. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal egy falu elég kicsi, tehát kb bárhol, bármikor összefuthattok. Az sem gáz egyáltalán, ha elhívod sétálni, vagy valami, maximum nemet mond.
2016. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adelll ***** válasza:
Nem kell eroltetni a dolgokat. Beszelgessetek meg. Hatba o is felhozza. De ha nem, par nap mulva vagy egy het mulva felhozhatod h talalkozzatok. De inkabb ugy kerdezd mindha egy barati talalkozora hivnad. Csak lazan. H menjetek el dumalni vagy uljetek be valahova kajalni. Irhadnad h johetne xy is csak nem er ra. Szoval h tenyleg barati talalkozonak tunjon. Aztan ha jo volt hatha hiv legkozelebb o is es majd kialakul
2016. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!