Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy egyéjszakás kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy egyéjszakás kapcsolatot akart?

Figyelt kérdés
Egy nyaraláson találkoztunk ahol ott voltak a közös barátaink. Este elmentünk bulizni táncoltunk is együtt. Végig jól elvoltunk táncoltunk sokat beszélgettünk meg persze smároltunk. :) Többször mondta hogy jól lenne máskor is találkozni és én is így gondoltam. Azonban ő szeretett volna velem lefeküdni de én nem akartam. Avégén megbeszéltük hogy másnap ugyanugy majd dumálunk azonban másnap látszott rajta hogy kerül engem és mintha nem merne vagy akarna rámnézni. Akkor most tényleg csak "kalandot" akart?
2018. aug. 13. 17:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkoztam de akkor is miért nem keresett másnap?
2018. aug. 13. 18:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Jól tetted, nyugi. Azt akart, felejtsd el.
2018. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Azért mondjuk lefeküdhettetek volna gumival legalább lett volna egy szép napotok de te tudod.
2018. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Valószínű, hogy csak szexre ment. Jól tetted, hogy nem feküdtél le vele.
2018. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13# csak rib.ancoknak es kur.vaknak igen. Pl te
2018. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!