Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátom 18....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
A barátom 18 éves lesz decemberben de már most gondolkozok, hogy mit vegyek neki. Másfél éve vagyunk együtt,szóval nem egy sablonos ajándékot szeretnék neki venni mint pl. póló, bögre,parfüm stb.. Ár kikötés nincs. Bármilyen ötletre kíváncsi vagyok!

2018. aug. 20. 15:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még várom az ötleteket!:)
2018. aug. 22. 20:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Készíts egy olyan régies tekercset és írd le neki mit érzel iránta. Mellé vegyél neki csokikat amit szeret. Vagy vegyél egy nagy dobozt vagy üveget és rakjuk bele csak olyan finomságokat amiket szeret a közepébe pedig a tekercset. Így belegondolva lehet én is ezt adom majd. Szerintem tök jó ötlet. :D
2018. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jaj ez dejó!lehet ez lesz !!koszi!!
2018. aug. 22. 21:35
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Tipikus női hülyeség. Nem olyan ajándékokat kéne adni, amit te szeretnél kapni, hanem aminek ő örülne. A férfiak a hasznos ajándékoknak örülnek, amikből látszik, hogy tudod mire vágynak, nem pedig a szentimentális pénzkidobásnak.

2018. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mindenki emléknek örülne igazán! És ez,Az!
2018. aug. 23. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!