Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért érzek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudommilegyenez kérdése:

Szerintetek miért érzek így?

Figyelt kérdés
(16 éves lány)3hónapja vagyunk együtt barátommal(17).1 honapos kapcsolat utan odaadtam neki a szuzessegem, ekkor o mar nem volt szuz. Viszont az aktus folyaman tobbszor is arra utalt mintha nem lennek olyan jo mint az exe es ezek nekem nagyon rosszul estek. Mondta amikor fajlaltam h tul szuz vagyok meg.. meg csalodott fejet vagott h nem fert be.. meg annyira latszott rajta h nem erdekli ha faj nekem. A kapcsolatun soran tobbszor is az exehez hasonlitott aki egy penzehes k es mindent megadott neki.. engem egy uditore se hivott meg meg.. nem mintha arra varnek meg nekem ezen mulik egy kapcsolat.. csak nem esik jol h azt tobbe nezte mint engem.. telefont,karorat,havonta ruhakat kapott es szinte naluk lakott a csaj.. kormoshoz befizette.. amugy ők fel evig voltak egyutt. Na de szerintetek normalis h ezen felhaborodok? Es engem o nem is szeret szerintem. Azt a csajt keresi bennem.. meg azt akarja h igyak es cigizzek mint ők. Viszont en senki miatt nem fogok megvaltozni. Lehet h gyerekes gondolataim vannak de ez a dolog akkorse hagy aludni.
2018. aug. 23. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyerekes téma egyáltalán, ha nem tudok egyeztetésre jutni akkor hagyd el mert ezt érdemli. Neked pedig kitartást!
2018. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Figyelj, te döntésed volt hogy neki adtad a szüzességed, meg nem tudom hogy neked ez mennyire volt fontos (gondolom az volt) de eléggé nyilvánvaló hogy neki nem annyira. És ha tudod, hogy nem szeret akkor lehet hogy egy hónap után nem kellett volna ebbe belemenned, jobban meg kellett volna ismerned előtte (vagyis nem tudom mennyire ismerted, de ha úgy érzed nem szeret akkor miért feküdtél le vele?) én a helyedben szakítanék a fiúval, biztos nehéz lesz, de ha tényleg olyan amilyennek leírod akkor nem hiszem, hogy annyira megérdemelne téged, könnyű mondani, de hidd el, hogy találsz nála jobbat.. de a te döntésed, én csak tanácsot adtam. Ha viszont vele maradsz akkor tényleg ne változz meg miatta!!
2018. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem is a szakítás lenne a legjobb.. viszont olyan nehéz kimondani,de mindenki így látja körülöttem hogy ez lesz a legjobb döntés. Nagyon bánom ezt a szüzességes dolgot,nem érdemelte meg.
2018. aug. 23. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:

"Na de szerintetek normalis h ezen felhaborodok? "


Igen.


"Azt a csajt keresi bennem.."


A srácot a csaj dobta ki? mert ha igen, akkor valószínű...


"meg azt akarja h igyak es cigizzek mint ők. Viszont en senki miatt nem fogok megvaltozni."


ha valaki miatt változol, akkor ne ilyen irányba, nem lenne sok értelme.


"Lehet h gyerekes gondolataim vannak de ez a dolog akkorse hagy aludni."

Nem gyerekes és kitartást, bárhogy is döntesz.


Ha van kedved beszélni, hallgatlak.

2018. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
már aznap este szakitottam volna vele mint minden normális ember a helyedben
2018. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úristen eltudom képzelni az első szexeteket mekkora egy szerencsétlen lehetett a srác, ha ilyeneket csinált :D
2018. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő dobta ki a csajt a pénzéhesség miatt,de csak mert a szülei mem tűrték. Igen vicces volt es kgaz az elso szex xd es igazabol tenlyeg ott kellett volna hagynom a faszba,nem erdemel meg
2018. aug. 23. 21:28
 8/9 anonim válasza:
Szia, na mi a helyzet? Történt azóta valami?
2018. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1 honapja vegleg vege ;)
2019. jan. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!