Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Majnem egy éves plátói szerelmem volt.Sokat ismerkedtem és még mindig ismerkedem új emberekkel, akár barátilag, akár máshogy.Valamiért azt érzem hogy max megtetszik egy fiú, de nem erősen érzem ezt az érzést és ez mindegyik fiúnál így van aki iránt a plátói szerelmem után kezdtem el érezni.Vannak jelek hogy még nem léptem túl a plátóin, de úgy érzem hogy képes vagyok mással együtt lenni, de még nem éreztem olyan erősen valaki iránt...

Még akivel sok közös is van bennünk meg normális fiú még nála sem tudok többet érezni a tetszésnél és azt sem erősen érzem.


2017. dec. 15. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha majd úgy van,adj egy esélyt egy bizonyos fiúnak és majd úgy is kialakul újra a ,,plátói szerelem" :D
2017. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem talaltal meg olyan sracot akit szerethetnel , ennyire egyszeru 16F
2017. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!